لامپ هدلایت پایه H3


 لامپ هدلایت پایه H3 


یکی از لامپ‌های مطمئن جهت استفاده در خودروها لامپ‌ها با مدل هدلایت h3 هستند که به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند. این لامپ‌ها با پایه های مختلف در بازار به فروش می رسد که یکی از بهترین آنها لامپ هدلایت پایه H3 می باشد.

بدنه‌ی آلومینیومی این لامپ از ویژگی های بسیار خوب این گونه از لامپ‌ها به شمار می رود که در کنار عمر مفید، نویز نداشتن و امکان فن خنک کننده، آن را به یکی از پر استفاده ترین لامپ خودروها بدل کرده است.

ناگفته نماند که حداقل توان لامپ هدلایت پایه H3 120 وات بوده و همچنین دارای 12 هزار لومنس نیز می باشد. پخش نور بسیار قدرتمند و البته غیر آزاردهنده و پرتاب نور مناسب از دیگر مزیت های این  لامپ  خودرو  محسوب می شود.

صاحبان خودرو اگر به هر دلیلی قصد دارند برای خودروی خود لامپ خریداری کنند، توصیه می کنیم با توجه به ویژگی های  لامپ هدلایت پایه H3  حتما از این نوع لامپ‌ها استفاده کنند تا برای مدت ها نور خودروی خود را به بهترین وجه تأمین کرده باشند. و اما قیمت هدلایت h3 در بازار، قیمت لامپ h3 بسیار مناسب و معقول است  و روشن شدن سریع و نصب آسان  پایه لامپ h3 برتری های دیگری را نسبت به برندهای دیگر عیان می کند.

برای دیدن محصولات دیگر در زمینه لوازم یدکی خودرو و قیمت لامپ هدلایت h3 از سایت تاپیک  اینجا  کلیک کنید.

  • 200,000 تومان

محصولات مرتبط

طراحی سایت : ره وب

09128882740