کیت کامل پنجری لاستیک


کیت کامل پنجری لاستیک یکی از ضروریاتی است که هر صاحب خودرویی باید آن را همیشه بهمراه داشته باشد. در واقع زمانی که لاستیک خودرو به دلایل مختلف دچار سوراخ می شود، باید بلافاصله اقدامات لازم را به جهت سر و سامان دادن لاستیک انجام داد. به همین منظور فروشگاه اینترنتی تاپیک کالا با در نظر گرفتن این موضوع جعبه ابزار کیت کامل پنجری لاستیک را موجود کرده است تا صاحبان خودرو بتوانند به راحتی آن را خرید کنند.

قیمت این وسیله کاربردی در فروشگاه آنلاین تاپیک کالا در حدود 30 هزار تومان است که با تخفیف ویژه در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است. در این کیت دو عدد درفش وجود دارد که از آنها برای تمیزکاری و وارد کردن نخ پنچرگیری در لاستیک استفاده می شود. همچنین یک چسب نیز به همراه این مجموعه ارسال می شود که برای پنچرگیری لاستیک می باشد. این وسیله ضروری را حتماً تهیه کرده تا در لحظه های حساس بتوانید از آن استفاده نمایید.

در نظر داشته باشید که کیفیت محصول موجود در تاپیک کالا بسیار مناسب بوده و از بین نمونه هایی که در بازار هستند انتخاب مناسبی می باشد. کیت کامل پنجری لاستیک فروشگاه تاپیک کالا از برند معروف تایگر است که با جدیدترین روش های روز دنیا تولید می شود.
برای اطلاعات بیشتر به سایت تاپیک کالا مراجعه کنید.

  • 39,000 تومان

محصولات مرتبط

طراحی سایت : ره وب

09128882740