فیلتر روغن مزدا ۳ سرکان


 فیلتر روغن مزدا ۳ سرکان 

سوختن موتور یکی از مشکلاتی است که در اثر فیلترهای بی کیفیت موتور ایجاد میشود. در واقع زمانی که روغن از فیلتر روغن به سمت موتور پمپاژ می شود، باید در دورهای بالا نیز موتور را در بر گرفته و تقویت کند. فقط در صورتی که فیلتر روغن کثیف یا بدون کیفیت باشد این اتفاق رخ نمی دهد که در نتیجه موتور بعد از فشار و خوردگی پیستون ها از کار می افتد. فرقی هم نمی کند که چه خودرویی باشد، لازمه‌ی عملکرد خوب خودرو فیلتر روغن مناسب است.

بعنوان مثال استفاده از فیلتر روغن مزدا ۳ سرکان می تواند به خوبی خیال صاحبان خودرو را برای مدت طولانی راحت کند. در نظر داشته باشید که با تعویض حداقل دوبار روغن، مجاب به تعویض فیلتر آن نیز خواهید بود. گفتنی است که فیلتر روغن مزدا ۳ سرکان تحت لیسانس آلمان تهیه شده است و شاسی این روغن فیلتر به شکل استوانه ای و کاغذ آن نیز از سلولوز بسیار باکیفیت ساخته شده است. رانندگان عزیز می توانند فیلتر روغن مزدا ۳ سرکان را با قیمت مناسب از فروشگاههای معتبر سراسر کشور تهیه کنند. ناگفته نماند که قیمت این روغن فیلتر حداقل 35 هزار تومان است.

برای دریافت اطلاعات بیشتردر خصوص قیمت فیلتر روغن مزدا ۳ سرکان  و خرید و سفارش لوازم یدکی خودرو از سایت تاپیک کالا اینجا کلیک کنید.

 
  • 75,000 تومان

محصولات مرتبط

طراحی سایت : ره وب

09128882740