• مرتب سازی بر اساس :

فیلتر روغن در واقع کار تصفیه روغن موتور از ناخالصی ها را انجام می دهد. بنابراین می توان به راحتی به رابطه مستقیم روغن موتور با فیلتر روغن پی برد. روغن کاری اجزای موتور یکی از وظایف مهم روغن موتور جهت تمیزکاری، شستشو، رفع کثیفی، عدم رسوب ناخالصی ها و در نهایت شستشو و جذب ریز و درشت ناخالصی از اجزای موتور می باشد، در این بین جذب این ناخالصی ها توسط روغن موتور، یک حد و استاندارد معین دارد که به محض رسیدن به این استاندارد، فیلتر روغن شروع به تمیزکاری روغن موتور و جذب ناخالصی ها از آن را انجام می دهد.

فیلتر روغن چیست؟

همواره روغن موتور تمیز از طریق تصفیه فیلتر روغن خودرو به چرخه تمیزکاری اجزای موتور بازگشته و به کار خود ادامه می دهد. آموزش و شناخت اطلاعات مهم در زمینه فیلتر روغن مانند: شناخت بهترین فیلتر روغن خودرو، انواع فیلتر روغن، قیمت فیلتر روغن، خرید فیلتر روغن اصلی و اورجینال، برای خریداران این قطعه به عنوان یک محرک کمک کننده در هنگام خرید فیلتر روغن با کیفیت، تأثیر گذار است. از آنجا که وظیفه روغن موتور جهت افزایش طول عمر اجزای تشکیل دهنده موتور نظیر، خنک کاری و روغن کاری این اجزاء از انواع ناخالصی ها است، بنابراین تعویض به موقع فیلتر روغن خودرو جهت ادامه پروسه روغن موتور یکی از مهمترین وظایف راننده گان محسوب می شود. این مدت زمان استاندارد تعویض فیلتر روغن خودرو در ادامه مطلب و در بخش راهنمای خرید فیلتر روغن ذکر شده است. با بر قراری این روابط به صورت استاندارد و صحیح در واقع شما به طول عمر و نگهداری قطعه اساسی و اصلی خودروی خود یعنی موتور آن کمک کرده اید، چه بسا که با گران شدن ارز، هزینه خرید انواع خودروهای داخلی و خارجی موجود در این بازار بسیار بالا می باشد در نتیجه در صورت بروز مشکل در فیلتر روغن خودرو به عنوان یک قطعه داخلی و حساس در ماشین به خصوص خودروهای خارجی باید خرید فیلتر روغن اصلی و اورجینال از طریق مرکز اصلی فروش فیلتر روغن خودرو که در این سایت موجود است، انجام شود. با تحقق این عمل از هزینه های گزاف و بی مورد در اثر استفاده از قطعات تقلبی به راحتی جلوگیری می کنید. سایت فعلی با مدیریت قوی و برنامه ریزی بلند مدت به روز و مدرن در زمینه تمام و کمال انواع لوازم یدکی از جمله، فیلتر روغن خودروهای داخلی و خودرو های لوکس وارداتی به صورت شبانه روزی از طریق سایت موجود در حال خدمات رسانی به سراسر ایران در کمتر از 48 ساعت و با گارانتی 7 روزه مرجوع یا باز گشت فیلتر روغن خودرو و سایر لوازم یدکی خودروها می باشد.

خرید فیلتر روغن

خرید روغن فیلتر بر مبنای انتخاب یک مرکز معتبر، مجاز و رسمی باید انجام شود، مرکزی که تمام جوانب و امکانات رفاهی را در اختیار مشتریان خود بگذارد، یکی از مهم ترین امکانات برای خریداران انواع لوازم یدکی خودروهای داخلی و خودروهای وارداتی خارجی راه اندازی سایت خرید آنلاین این ابزار از جمله، روغن فیلتر خودرو می باشد، با فعالیت این مرکز از طریق سایت فعلی ، خریداران این لوازم یدکی خودرو بدون محدویت های زمان و مکان از سراسر ایران و در هر ساعت از شبانه روز می توانند اقدامات لازم برای خرید فیلتر روغن و سایر لوازم یدکی خوردرو را به راحتی انجام دهند. با انتخاب این مرکز می توانید همزمان با خرید فیلتر روغن، خرید سایر لوازم یدکی خودرو را به صورت یک جا انجام دهید. در مطالب بخش فیلتر روغن از زمان تعویض فیلتر روغن که برای بسیاری از راننده گان سؤال بود صحبت شد، در پاسخ به این سؤال می توان گفت که با هر 10 هزار کیلومتر از کارکرد خودرو، زمان تعویض فیلتر روغن فرا می رسد. طبق اهمیت بالا این قطعه، تعویض به موقع آن برای افزایش طول عمر موتور ماشین ضروری می باشد. خرید بهترین فیلتر روغن برای ماشین های مختلف وقتی محقق می شود که این فرآیند از سایت فعلی به عنوان یک کمپانی معتبر با فروش سراسری و نامحدود انواع لوازم یدکی خودروهای داخلی و خارجی انجام شود. در زمان خرید فیلتر روغن به توانایی مطلوب آن جهت جداسازی کوچکترین ذرات و آلودگی ها از روغن موتور، مقاومت بالا در مقابل پارگی، قابلیت تحمل فشار بالا توسط محفظه فیلتر روغن و برخورداری از آب بندی مناسب توجه کنید. در هنگام خرید روغن فیلتر حتما از اصلی بودن و کیفیت این قطعه اطمینان حاصل کنید به دلیل استفاده از کاغذهای نامرغوب در فیلترهای تقلبی، این مواد پس از مدتی در اثر فشار روغن، خاصیت خود را از دست داده و موجب پارگی فیلتر و عبور آلاینده ها به سمت موتور می شوند و در صورت تحقق این امر به سیستم موتور خودرو به عنوان ستون خودرو، آسیب های خسارت بار جبران ناپذیری وارد می شود. برخوردادری فیلتر روغن خودرو از سوپاپ اطمینان نیز از دیگر راهنما های مهم در هنگام خرید فیلتر روغن می باشد.

انواع فیلتر روغن

انواع فيلتر روغن در این بخش از نظر طریقه نصب در موتور خودرو به دو نوع رایج فیلتر روغن کارتریجی و فیلتر روغن پیچی تبدلی می شوند. تفاوت اساسی این دو نوع فیلتر روغن خودرو در نحوه تعویض آن ها می باشد به این صورت که در زمان خریدفيلتر روغن کارتريجي در المنت اصلي تصفيه به همراه قطعات نگهدارنده المنت و واشر آب بندي ارائه مي گردد و در مواقع تعویض این مدل از فیلتر روغن خودرو تنها قطعه المنت تصفيه، تعويض شده و سایر قطعات ثابت مي باشند. در حالی که در هنگام خرید فيلتر روغن پیچی، المنت اصلي تصفيه به همراه بدنه فلزي و دیگر متعلقات در يک مجموعه مونتاژ شده و در حین تعویض این فيلتر روغن، همه قطعات آن تعويض مي شوند و در نهایت می توان نتیجه گرفت که فيلتر روغن کارتريجي، زير مجموعه فيلتر روغن پيچي است. برای خرید و مشاهده مشخصات فیلتر روغن به سایت topickala.ir  مراجعه نمایید.

قیمت فیلتر روغن

قیمت فیلتر روغن با توجه به گستردگی استفاده از آن و با توجه به نوع مواد اولیه نظیر، کیفیت کاغذ های مصرفی در ساخت آن متفاوت می باشد. قیمت فیلتر روغن در برند های خارجی و داخلی این قطعه تأثیر گذار است. فیلتر روغن خودرو از جهت استفاده زیاد از وسایل نقلیه نیازمند تعویض به موقع می باشد بنابراین موضوع قیمت فیلترروغن در بازارهای غیر مجاز فروش آن دارای ثبات نیست. فیلتر روغن از جهت همکاری با روغن موتور و تأثیر در عملکرد چرخه روغن موتور و در نتیجه موتور خودرو در بازار خرید و فروش خود مورد سوء استفاده دلالان قرار گرفته و در مواقع نیاز مشتریان قیمت فیلتر روغن خودرو به جای استفاده از قیمت مصوب، طبق نظر شخصی این افراد تعین می شود. در این حال ضمن فروش فیلتر روغن با قیمت های بالا هیچ ضمانتی مبنی بر اصالت این قطعه به مشتریان داده نمی شود. در این بین می توانید با مراجعه به بخش فروش این سایت به عنوان مرکز فروش انواع لواز یدکی خودروهای داخلی و خارجی اورجینال علاوه بر خرید فیلتر روغن با قیمت به روز و ازران با ضمانت بازگشت از پیشنهاد های شگفت انگیز این مرکز بزرگ جهت صرفه جویی در هزینه قیمت فیلتر روغن استفاده کنید. فیلتر روغن خودرو ارائه شده در این سایت به مشتریان خود در قبال اصالت این کالا، کیفیت و بهترین فیلتر روغن ضمانت مدت دار داده و همچنین به عنوان تنها مرکز تأمین کننده لوازم یدکی اورجینال به تعمیرکاران خودرو درسراسر ایران و تهران به صورت 24 ساعته در حال فعالیت بوده و همچنین پس از خرید فیلتر روغن به صورت حضوری و آنلاین در کمتر از 48 ساعت با پرداخت آنلاین یا پرداخت درب منزل آن را در محل مقصدتحویل بگیرید. 

طراحی سایت : ره وب

09128882740