فیلتر روغن هیوندای سوناتا سفید


فیلتر روغن هیوندایی سوناتا cc3300/آذرا سرکان دارای شاسی پلاستیکی و از جنس abs نشکن و کاغذ سلولزی مرغوب میباشد. از ویژگی های این محصول میتوان به عدم تغییر حالت در دما ‌و فشار بالا اشاره کرد. این محصول  تحت لیسانس شرکت مان آلمان و ساخت ایران است.

مشخصات فیلتر روغن هیوندای سوناتا

کسانی که دارای خودروهای هیوندای سوناتا سفید هستند، همواره ترجیح می‌دهند تا بهترین محصولات و لوازم جانبی را برای خودروی خود خریداری کنند. یکی از لوازم با اهمیت خودرو، فیلتر روغن است. انتخاب یک محصول مناسب و باکیفیت می‌تواند باعث بهبود عملکرد موتور خودرو شود. مشخصات فیلتر روغن هیوندای سوناتا مشکی و سفید نشان می‌دهد که انواع فیلتر برای روغن‌های باکیفیت برای این خودرو تولید شده است. کسانی که به دنبال خرید بهترین برند این محصول هستند، همواره باید بتوانند با شناخت اصولی، خرید خود را انجام دهند.

قیمت فیلتر روغن هیوندای سوناتا

برند سرکان یکی از تولید کنندگان معتبر فیلتر است که با استفاده از مواد اولیه مرغوب سعی کرده است تا محصولات درجه یک زیادی را برای خودروهای امروزی تولید کند. کسانی که دارای خودروی هیوندای سوناتا هستند باید از فیلتر روغنی استفاده کنند که تضمین شده باشد. فیلتر روغن هیوندای سوناتا سفید سرکان یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید است. قیمت فیلتر روغن هیوندای سوناتا به گونه‌ای در نظر گرفته شده است که افراد با توجه به بودجه محدود خود نیز بتوانند از این محصول استفاده کنند.

خرید فیلتر روغن هیوندای سوناتا

وجود بهترین محصول برای  موتور خودرو کمک خواهد کرد تا به شکل بهینه کار کند. افزایش قدرت موتور می‌تواند تاثیر زیادی بر روی عملکرد کلی خودرو داشته باشد. فیلتر روغن هیوندای سوناتا سرکان با ساختار حرفه‌ای که دارد مانع از عبور ذرات مزاحم به درون موتور خودرو خواهد شد. کسانی که به دنبال بهبود شرایط موتور خودروی خود هستند، می‌توانند این محصول را خریداری کنند. خرید فیلتر روغن هیوندای سوناتا از یک فروشگاه معتبر باعث می‌شود تا افراد با اطمینان خاطر بتوانند خرید خود را انجام دهند. وجود برخی از ویژگی‌های خاص در فیلتر روغن هیوندای سوناتا سفید سرکان باعث شده است تا رانندگان از این برند محصولات خود را خریداری کرده و در موتور خودروی خود از آن استفاده کنند.

 

  • 0 تومان

طراحی سایت : ره وب

09128882740