پکیج پنچری خودرو

  • مرتب سازی بر اساس :

مطمئناً، هیچ چیز برای یک راننده ناخوشایندتر از این نیست که هنگام رانندگی برای تعطیلات، لاستیک پنچر پیدا کند، یا حتی مجبور شود به دلیل پنچری هنگام رانندگی در بزرگراه‌ها، آن را ترک کند. لوازم پنچری خودرو به ما کمک میکند که به راحتی می توان از تصویر پشت از آن استفاده کنید. فروشگاه آنلاین تاپیک کالا بزرگ‌ترین فروشگاه آنلاین فروش پکیج پنچری که همه نوع پکیج پنچری میتونی با خیال راحت راحت خرید کنید.

مرکز فروش لوازم پنچری خودرو

اگر لاستیک خودرو پنجر شد یا کم باد شد اصلا نگران نشوید شما می توانید از طریق پکیج پنچری تاپیک کالا که شامل  درفش پنچر گیری و نخ پنجری و شمیل است لاستیک خودرو خود را پنچر گیری کنید. اگر لاستیک خودرو سوراخ شد از نخ پنچری داخل سوزن کن و پنجری کن و با اسپری که در پکیج پنچری است باد کنید و به راه خود ادامه دهید. ابزار پنچرگیری ماشین بسیار مهم اس که هر خودرو یک پکیج را داشته باشد تا در مواقع اضطراری به مشکل نخورند.

پکیج پنچری لاستیک یکی از ابزارهای بسیار مهم و کاربردی است که هر راننده‌ای باید آن را در خودروی خود داشته باشد. برای پنچرگیری صحیح تایر، داشتن کیت پنچرگیری ضروری است. با استفاده از این کیت می‌توان به آسانی و در هر زمان و مکان تایر خودرو را پنچرگیری کرد. قیمت کیت پنچرگیری لاستیک خودرو  به گونه‌ای است که به راحتی توسط رانندگان قابل خریداری است. از مزیت‌های این کیت می‌توان به حمل آسان آن اشاره کرد. قیمت کیت پنچرگیری لاستیک خودرو  پایین در نظر گرفته شده است تا خودروسواران بر حسب نیاز خود بتوانند یکی از بهترین کیت‌ها را خریداری کنند. 
ابزاری که در کیت قرار دارد به صورت معمول دارای یک بخش نوک تیز برای تمیز کردن سوراخ لاستیک است. بخش دیگر آن شامل الیافی است که داخل تایر قرار می‌گیرد و باعث می‌شود تا باد تایر خالی نشود.

استفاده از پکیج پنچری لاستیک بسیار ساده است و هر راننده به راحتی می‌تواند در صورت نیاز از این کیت استفاده کند. خرید کیت پنچرگیری لاستیک خودرو  به رانندگان این امکان را می‌دهد که در کمترین زمان ممکن بتوانند از خالی شدن باید تایر خودروی خود جلوگیری کنند. برای پنچرگیری کافی است ابتدا عاملی که باعث ایجاد پنچری شده است را از لاستیک جدا کرده و سپس به صورت کامل بخش سوارخ شده را تمیز کنید. این کار می‌تواند با ابزار قرار گرفته شده درون پکیج پنچری لاستیک انجام شود. با استفاده از یک حرکت به سمت داخل و بیرون می‌توانید به راحتی محل سوارخ را تمیز کنید.
حال با خرید کیت پنچرگیری لاستیک خودرو  به آسانی می‌توانید چند رشته الیاف را بر روی سوراخ بچسبانید. این کار باعث می‌شود تا با داشتن ابزار نوک تیز بتوانید محل پنچرگیری را به راحتی رفع کنید. برای خرید کیت پنچرگیری کافی است خرید خود را از فروشگاه‌های مجاز انجام دهید.

طراحی سایت : ره وب

09128882740