• مرتب سازی بر اساس :

مطمئناً، هیچ چیز برای یک راننده ناخوشایندتر از این نیست که هنگام رانندگی برای تعطیلات، لاستیک پنچر پیدا کند، یا حتی مجبور شود به دلیل پنچری هنگام رانندگی در بزرگراه‌ها، آن را ترک کند.

چگونه می توان مطمئن شد که لاستیک به درستی تعمیر شده است؟

اگربه پکیج پنچری مجهز نیستید و در واقع نحوه استفاده از پکیج پنچری را بلد نیستید، به نظر می رسد مراجعه به تعمیرگاه بهترین گزینه باشد.

برخی از گاراژها بدون هیچ فکر دومی ممکن است سعی کنند ماشین شما را سرویس کنند و مبالغ دیوانه کننده ای را دریافت کنند، پس مراقب باشید!

این چیزی است که هنگام تعمیر آنها باید به آن توجه کنید:

برای ارزیابی میزان آسیب، مهم است که لاستیک آنها را از چرخ خارج کنید. در واقع، آسیب‌هایی که از بیرون قابل تعمیر به نظر می‌رسند، ممکن است وقتی از داخل مشاهده شوند غیرقابل تعمیر هستند. شما باید مجهز به پکیج پنچری و چرخ زاپاس باشید.

لوازم پنچری خودرو به ما کمک میکند که به راحتی می توان از تصویر پشت از آن استفاده کنید. فروشگاه آنلاین تاپیک کالا بزرگ‌ترین فروشگاه آنلاین فروش پکیج پنچری که همه نوع پکیج پنچری میتونی با خیال راحت راحت خرید کنید.

مرکز فروش لوازم پنچرگیری

اگر لاستیک خودرو پنجر شد یا کم باد شد اصلا نگران نشوید شما می توانید از طریق پکیج پنچری تاپیک کالا که شامل  درفش پنچر گیری و نخ پنجری و شمیل است لاستیک خودرو خود را پنچر گیری کنید.

اگر لاستیک خودرو سوراخ شد از نخ پنچری داخل سوزن کن و پنجری کن و با اسپری که در پکیج پنچری است باد کنید و به راه خود ادامه دهید. ابزار پنچرگیری ماشین بسیار مهم اس که هر خودرو یک پکیج را داشته باشد تا در مواقع اضطراری به مشکل نخورند.

طراحی سایت : ره وب

09128882740