هدلایتلامپ های هدلایت بر اساس پایه آن به نمونه های مختلفی تقسیم بندی می شوند که هر ماشین و هر نوری متفاوت است. به طور مثال شما برای نور بالا، نور پایین ، پروژکتور و غیره باید پایه های مختلفی را انتخاب کنید. علاوه بر آن حتما باید قبل از خرید، نوع ماشین خود را بیان کنید تا پایه ی متناسب با آن به شما داده شود. در نتیجه پایه ی لامپ هدلایت براساس نوع خودرو و نوع نور لامپ انتخاب می شود و قیمت هدلایت مشخص می شود. بر اساس این موراد می‌توانید خرید هدلایت را در برنامه خود قرار دهید. 

 

  • مرتب سازی بر اساس :

هدلایت چیست؟

در تعریف ساده هدلایت چیست می‌توان گفت که هدلایت نوعی از لامپ است که در بخش کاسه چراغ اتوموبیل قرار گرفته و به عنوان جایگزین اصلی لامپ محسوب می‌شود. هدلایت وظیفه روشن کردن جاده را بر عهده داشته و به عنوان یک محصول کاربردی برای خودروهای امروزی است. در پاسخ به سوال هدلایت چیست می‌توان بیان کرد که تکنولوژی به کار رفته در این سیستم به گونه‌ای است که باعث صرفه جویی در هزینه‌ها خواهد شد. خرید هدلایت به نسبت سایر لامپ‌ها به صرفه است. هر شخص متناسب با بودجه خود و نوع خودرویی که دارد می‌تواند از لامپ هدیلایت متناسب استفاده کند. هدلایت‌ها به دسته بندی مختلف تقسیم می‌شود که از لحاظ نوع پایه لامپ، نوع چیپ و نوع فن به مدل‌های مختلف تقسیم می‌شود.

قیمت هدلایت

در انتخاب لامپ هدلایت باید متناسب با خودرو و نیاز خود یک مدل مناسب را انتخاب کنید. خرید هدلایت به شما این امکان را خواهد داد تا از نور قوی‌تر برای خودروی خود استفاده کنید. قیمت هدلایت با توجه به موارد مختلف تعیین می‌شود. نوع کیفیت لامپ خودرو استفاده شده و نوع خودرو می‌تواند تعیین کننده قیمت هدلایت باشد. همچنین میزان بازدهی هدلایت و طول عمر محصول تعیین کننده هزینه نهایی آن است. اگر بخواهید لامپ هدلایت انتخابی‌تان، کم مصرف و مقاوم در برابر آب باشد، بهتر است از میان مدل‌های موجود، خرید هدلایت باکیفیت را مدنظر قرار داده و از آن در ماشین خود استفاده کنید بهترین قیمت هدلایت ( قیمت لامپ هدلایت) را با ما تجربه کنید.

خرید هدلایت

هنگام خرید هدلایت خودرو، باید به چند نکته ی کلیدی توجه کنید تا مطمئن شوید که محصول مناسب برای نیازهای خود را انتخاب می کنید ابتدا نوع هدلایت را در نظر بگیرید .هدلایت ها در انواع مختلف SMD، COB و رشته ای موجود هستند. هر کدام مزایا و معایب خود را دارند، بنابراین مهم است که نوعی را انتخاب کنید که متناسب با نیاز شما باشد.همچنین باید به میزان روشنایی هدلایت توجه کنید.هدلایت با لومن اندازه گیری می شود. هر چه لومن بیشتر باشد، هدلایت روشن تر خواهد بود. برای رانندگی در شب یا در شرایط آب و هوایی نامساعد، به هدلایتی با حداقل 2000 لومن نیاز دارید. دمای رنگ هدلایت را در نظر بگیرید زیرا دمای رنگ بر رنگ نور آن تأثیر می گذارد. هدلایت ها با دمای رنگ 3000K تا 6000K موجود هستند. نور گرمتر (3000K-4000K) برای رانندگی در شب مناسب تر است، در حالی که نور سفیدتر (5000K-6000K) دید بهتری در روز ارائه می دهد.نکته قابل توجه دیگر اینکه قبل از خرید، حتماً نوع پایه لامپ خودروی خود را بررسی کنید. هدلایت ها در انواع مختلف پایه موجود هستند، بنابراین باید مطمئن شوید که هدلایتی را انتخاب کنید که با خودروی شما سازگار باشد.
قیمت و برند هدلایت را در نظر بگیرید و سعی کنید از فروشگاه های معتبر خرید کنید تا هدلایت مناسب و اصل تحویل بگیرید.با در نظر گرفتن نکاتی که گفته شد، با خرید از فروشگاه تاپیک کالا ، می توانید هدلایتی را انتخاب کنید که برای نیازها و بودجه شما مناسب باشد.

طراحی سایت : ره وب

09128882740