روغن موتورانتخاب و خرید روغن موتور اصلی و ضمانت شده می تواند از بروز این هزینه های گزاف جلوگیری کنید. قیمت روغن موتور از بهترین نوع این محصول در بازار خرید و فروش مجاز آن، تحت کنترل نهادهای نظارتی این کالا قرار دارد در پی این موضوع سایت موجود به عنوان مرکز فروش رسمی انواع روغن موتور تخصصی خودروهای داخلی و خارجی در زمینه فروش جزئی و عمده این محصول ارزشمند در حال فعالیت 24 ساعته می باشد. خرید روغن موتور باکیفیت باعث می‌شود تا طول عمر قطعات به شکل قابل توجهی حفظ شود.

  • مرتب سازی بر اساس :

خرید روغن موتور

خرید روغن موتور استاندارد و با کیفیت از جهت کاربرد آن در مهم ترین قطعه خودرو به نام موتور که به عنوان عامل اصلی مکانیکی و عمر خودرو محسوب می شود بسیار ضرورت دارد، از همین رو با انتخاب درست آن می توانید طول عمر خودرو را افزایش داده و آن را ضمانت کنید. 

به دلیل اینکه عملکرد کلی خودرو از طریق موتور صورت می گیرد بنابراین اجزای تشکیل دهنده آن نیازمند مراقبت جهت انجام این فرآیند سنگین است لذا خرید روغن موتور مناسب توصیه می‌شود. تنها عامل مراقبتی این اجزا از نظر زمینه های مختلف موجود جهت حفظ و نگهداری آن ها، روغن موتور است. این محصول از ترکیبات مختلف به همراه سایرافزودنی ها تولید می شود که به صورت کلی نقش به سزایی در مراقبت از موتور خودرو شامل: جلوگیری از اصطحکاک اجزای موتور به عنوان عامل اصلی و هزینه آور، روان سازی اجزا، پاکسازی و جلوگیری از ورود ناخالصی ها به موتور، حذف گرما، بهینه کردن مصرف سوخت، بالابردن مقاومت موتور و در نتیجه بهبود کیفیت آن و.. را بازی می کند. بنابراین در صورت انتخاب و خرید روغن موتور مناسب و توجه به این محصول امکان خرابی در اجزای موتور به حداقل می‌رسد در نتیجه باعث صرفه جویی در تعمیر و تعویض این اجزا به دلیل اصطحکاک و در نهایت ساییده‌شدن آن ها خواهد شد.

قیمت روغن موتور

قیمت روغن موتور با توجه به عوامل مهم در بازار خرید و فروش این محصول انجام می شود، ذکر این عوامل به صورت کامل در این بخش نمی گنجد بنابراین به صورت اجمالی می توان به عواملی مانند: عدم توازن قیمت ارز در بازار اقتصاد، نوع روغن موتور با توجه به درجه غلظت و ویسکوزیته و... اشاره کرد. خرید روغن موتور باکیفیت باعث می‌شود تا هزینه نهایی ماشین به حداقل برسد. شاید بتوان خرید مجاز یا غیرمجاز این محصول را به عنوان یکی از مهم ترین عوامل قیمت روغن موتور تلقی کرد به این صورت که با خرید از مرکز مجاز فروش این محصول در این سایت، می توانید کمترین قیمت روغن موتور را برای خود برآورد کنید از سمت دیگر با خرید این کالا از مراکز غیر معتبر در بازارهای دوره ایی می توانید بالاترین قیمت روغن موتور را برای خود تخمین بزنید. بنابراین حق انتخاب با خریداران است که آیا صرف هزینه متعادل و مصوب برای آن ها بهتر است یا پرداخت هزینه های بالا و بی مورد؟
خرید روغن موتور از مکان نامعتبر ضمن افزایش هزینه‌ها باعث ایجاد صدمات احتمالی به قطعات خواهد شد.

انواع روغن موتور

قبل از خرید روغن موتور باید در مورد انواع آن اطلاعات بیشتری کسب کنید. در بررسی انواع روغن موتور می توان به نوع تمام سنتتیک، نیمه سنتتیک و معمولی آن اشاره کرد. هر سه مورد دارای رتبه بندی SAE متفاوتی جهت شناسایی نوع آن ها با توجه به غلظت یا ویسکوزیته هستند. رتبه‌بندی SAE از اعداد ۰ تا ۶۰ جهت تعیین درجه ویسکوزیته این روغن استفاده کرده که اعداد ۰ تا ۲۵ برای هوای سرد و زمستانی و اعداد ۳۰ تا ۶۰ برای هوای گرم و تابستانی هستند.

بهتر است برای خرید روغن موتور به رتبه بندی آن توجه داشته باشید. با توجه به این اعداد، می توان این محصول را به دو نوع سینگل گرید و مولتی گرید تقسیم بندی کرد. نوع سینگل گرید یعنی اگر کد مربوط به ویسکوزیته فقط شامل یک عدد مانند SAE 30 باشد این روغن، درجه ویسکوزیته چهار فصل را ندارد و تنها در هوای سرد یا گرم آزمایش شده است. اگر از ۰ تا ۲۵ باشد تنها در هوای سرد و اگر از ۳۰ تا ۶۰ باشد، فقط در دمای جوش موتور یعنی ۱۰۰ سانتی‌گراد آزمایش شده است. خرید روغن موتور سینگل گرید، فقط مخصوص یک شرایط آب‌ و هوایی سرد یا گرم است. از سمت دیگر نوع مولتی گرید یعنی اینکه در این حالت، بیشتر روغن ‌های امروزه مولتی گرید هستند و برای هر چهار فصل مناسب و آزمایش شده اند.

این نوع از روغن ها با یک سری افزودنی ‌های پلیمری تولید شده اند که با استفاده از آن، امکان استفاده از یک نوع روغن موتور در هر دو فصل زمستان و تابستان وجود دارد. در نام گذاری این نوع، از دو عدد و یک حرف W که حرف اول Winter یعنی زمستان مانند W-305 استفاده می‌کنند، که در تفسیر این مثال، عدد کنار W درجه ویسکوزیته روغن را در دماهای سرد و عدد دوم نشان‌دهنده این است که اگر دمای موتور به بالاترین دما ۱۰۰ سانتی‌گراد برسد، درجه ویسکوزیته این روغن از عدد مزبور بالاتر نخواهد رفت. در هنگام خرید روغن موتور برای ماشین خود بهتر است به شرایط گفته شده در این بخش توجه داشته باشید.

بهترین روغن موتور

خرید روغن موتور باکیفیت مستلزم این است که به شرایط ماشین خود و آب و هوا توجه داشته باشید. بهترین روغن موتور خودرو با بیان برخی از وظایف و نقش محافظتی این محصول در قبال موتور خودرو و اجزای تشکیل دهنده آن معنا پیدا می کند. با این انتخاب می توانید به راحتی به وظایف آن شامل موارد زیر پی ببرید: با انتخاب و خرید روغن موتور درجه یک عامل اصلی خرابی موتور یعنی اصطحکاک بین اجزا را کاهش دهید، در پی این عمل اصطحکاک، گرما و ساییدگی در اجزای موتور از بین رفته و در نهایت سلامت موتور خودرو ضمانت می شود. موتور خودرو در پی تولید انفجارهای کنترل‌شده یا احتراق درون سیلندرها شروع به کار می‌کند در این حال اگر گرما ناشی از اصطحکاک هم به این انفجارها کنترل‌شده اضافه شود، در نهایت موتور خودرو مشکل پیدا می‌کند بنابراین خرید روغن موتور اصل مانند یک عایق از رسیدن گرما به این فرآیند جلوگیری می کند. 

در پی پروسه احتراق محصولات ناخواسته‌ای مانند اسیدها و اکسید سیلیکون تولید می‌شوند که در صورت ورود به سایر قسمت‌ها به آن آسیب جدی وارد می‌کنند. این محصول مانند یک آهنربا این مواد را به خود جذب کرده و به ‌حالت تعلیق در می‌آورد. این موضوع نشان می‌دهد که خرید روغن موتور باکیفیت می‌تواند برای موتور خودرو مؤثر باشد. طی فرایند احتراق، سوخت با هوا که حاوی اکسیژن است مخلوط شده و در اثر این عمل اکسیژن باعث خوردگی و زنگ‌زدن فلزات می‌شود. جلوگیری از این عمل توسط افراد غیرممکن است، اما روغن موتور به عنوان یک عامل حفاظتی می‌تواند اثرات اکسیدکنندگی را به حداقل برساند. حساسیت‌های ممکن باعث می‌شود تا افراد خرید روغن موتور را با دقت بیشتری انجام دهند. به دلیل حساسیت بالا این روغن برای عملکرد موتور ماشین، خرید روغن موتور اصل نیازمند صرف هزینه های زیاد نیست، می توانید با مراجعه به مراکز فروش معتبر این محصول با قیمت های مناسب اقدمات لازم برای خرید روغن موتور را بالاترین کیفیت در انواع مختلف آن انجام دهید. 

سایت تاپیک کالا با فعالیت قانونی در زمینه ارائه خدمات خرید روغن موتور به صورت شبانه روزی با ارائه قیمت روغن موتور روز و آنلاین این محصول همچنین با عرضه انواع برندهای این کالا در سراسر کشور توانسته است، دست تمام دلالان آن را برای جلوگیری از سوء استفاده از مشتریان کوتاه کند. برای افراد مهم است که خرید روغن موتور را بدون واسطه و با قیمت روغن موتور مناسب ان جام دهند. تاپیک کالا با امکان خرید آنلاین این کالا در سایت بدون حضور و بدون در نظر گرفتن مسافت شما تا این مرکز تجاری می توانید بهترین نوع روغن موتور را در کمتر از 48 ساعت با ارزان ترین قیمت روغن موتور در آدرس مقصد مورد نظر تحویل بگیرید.

تنوع روغن موتور نیز بالاست که همین امر باعث حساسیت خرید روغن موتور در بین استفاده کنندگان شده است. شاید سایت های زیادی برای فروش این محصول راه اندازی و در حال فعالیت باشند، سایت های که با صرف هزینه های بالا از طریق تبلیغات پوچ به جایگاه بالایی جهت اهداف مالی رسیده اند، اما با بررسی امتیازات و امکانات این سایت از نظر فروش جزئی و عمده این روغن جهت خودروهای داخلی و خارجی به سراسر ایران و تهران، فروش کلی به تعمیرکاران سراسر کشور، ضمانت بازگشت 7 روزه، ضمانت اصالت کالا، پیشنهادات شگفت انگیز و... قیمت روغن موتور را با کم ترین تعرفه برای خود تهیه کنید .در صورتی که بخواهید به بهترین روغن موتور دسترسی پیدا کنید، تاپیک کالا خرید روغن موتور مناسب را با بهترین قیمت روغن موتور و شرایط در اختیار شما قرار داده است.

 

 

 

طراحی سایت : ره وب

09128882740