روغن هیدرولیک

  • مرتب سازی بر اساس :

هیدرولیک یا روغن هیدرولیک فرمان، نوعی مایع است که جهت انتقال قدرت در ماشین آلات هیدرولیکی مانند: بیل‌های مکانیکی، ترمزهای هیدرولیکی، سیستم‌ فرمان و همچنین سیستم انتقال قدرت خودرو استفاده می شود. بهترین کارایی سیستم هیدرولیک با صفر بودن تراکم پذیری روغن هیدرولیک محقق می شود. مزیت های مهم روغن هیدرولیک فرمان را می توان در روان کردن چرخش فرمان مشاهده کرد به این صورت که از طریق روغن هیدرولیک فرمان در سیستم هیدرولیک، نیروی هیدرولیکی جهت افزایش قدرت به این سیستم وارد شده و در نهایت باعث می شود که فرمان خودرو به سادگی و به راحتی چرخانده شود. در واقع این قدرت حرکت را به غیر از فرمان خودرو به سایر قسمت های این سیستم منتقل می کند. از دیگر کاربردهای روغن هیدرولیک می توان به مواردی از جمله: خودروهای سنگین و یا جرثقیل ها، جک و پمپ به دلیل حرکت این دستگاهها با قدرت زیاد، اشاره کرد. 

مشخصات روغن هیدرولیک

عوامل مهم از جمله: میزان ویسکوزیته روغن، میزان گرمای کارکرد، نوع سیستم، مقاومت میان لایه روغنی، میزان جذب رطوبت، خاصیت اسیدی روغن، زمان تعویض روغن و مقاومت مقابل اکسیدشدن در عملکرد مناسب این کالا موثر هستند. پس از خرید روغن هیدرولیک، بررسی بازار قیمت روغن هیدرولیک جهت خرید ارزان و باکیفیت آن نیازمند مراجعه به مرکز مجاز فروش این روغن در سایت فعلی می باشد. در زمان بروز صدا از فرمان خودرو می توانید متوجه عملکرد نادرست این روغن و ایجاد اصطکاک در خودرو شوید، و در این زمان حتماً باید روغن هیدرولیک فرمان داخل مخزن سسیتم را چک کنید. با مشاهده علائمی مانند: تیره شدن رنگ ظاهری روغن و تبدیل به رنگ قهوه ای سوخته و یا سیاه، استشمام بوی سوختگی، کف کردن روغن، افزایش مقدار گرانروی و سفت شدن روغن، مات شدن رنگ این روغن، وجود آلودگی در اثر اکسیده شدن روغن، پایین آمدن سطح روغن هیدرولیک در سریعترین زمان ممکن باید روغن مربوطه را تعویض نماید در غیر این صورت باید هزینه های زیادی را بابت خرابی سایر قطعات مانند چرخ دنده و یا پمپ هیدرولیک بپردازید. روغن ریزی فرمان هیدرولیک به دلایل زیادی مانند: خرابی آب بندها نظیر اورینگ‌های داخلی یا کاسه ‌نمدها، استفاده از روغن‌های نامناسب، رانندگی در محیط‌های آلوده و عدم تعویض به موقع روغن هیدرولیک فرمان، رخ می دهد. گروه تاپیک انواع روغن موتور خودرو را با بهترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار میدهد.

قیمت روغن هیدرولیک

قیمت روغن هیدرولیک با توجه عوامل بسیاری از جمله: میزان نوسانات بازار ارز و اقتصاد، نوع دسته بندی این روغن، میزان کیفیت، اصلی یا تقلبی بودن آن و درجه غلظت، نوع داخلی یا خارجی آن و... تعیین می شود. در مراکز فروش غیر مجاز این روغن به جز دغدغه عدم اصالت این روغن با عمل خرید روغن هیدرولیک فرمان با قیمت روغن هیدرولیک بالا رو به رو می شوید که در این صورت هیچ دسترسی جهت اعتراض به بالا بودن قیمت روغن هیدرولیک به جایی ندارید. در بازار غیر مجاز خرید و فروش این محصول، دست کلاهبرداران بسیاری مبنی بر گران فروشی این روغن باز است، از طرف دیگر با وجود تنوع بالا این محصول در بازار خرید و فروش مجاز آن، قیمت روغن هیدرولیک بر مبنای نرخ نامه اتحادیه این صنف به خریداران فروخته می شود که در این صورت به دلیل بازرسی های پی در پی عوامل تعزیراتی این صنف، جای هیچ گران فروشی در این بازار وجود ندارد. مرکز فروش سراسری روغن هیدرولیک فرمان موجود در این سایت تحت نظر مراکز قانونی و با پرهیز از عمل ناپسند گران فروشی علاوه بر فروش این محصول با کمترین قیمت، اقدامات لازم جهت آگاهی مشتریان از نظر قیمت روز و آنلاین این محصول را برای آگاهی آن ها فراهم کرده است به این صورت که با مراجعه به این بخش می توانید قیمت روغن هیدرولیک مصوب این روغن را همراه با تخفیفات ویژه در جشنواره های شگفت انگیز این مرکز مشاهده و خرید خود را انجام دهید، با توجه به امکانات نامحدود این مرکز از جمله قیمت پایین روغن هیدرولیک، ضمانت مرجوعی کالا تا 7 روز، پشتیبانی 24 ساعته و همچنین به دلیل پاسخگویی این سایت قبل و پس از خرید روغن هیدرولیک بی شک این مرکز می تواند بهترین انتخاب برای خرید روغن هیدرولیک بدون هیچ دغدغه ای با بهترین قیمت روغن هیدرولیک باشد.برای خرید روغن هیدرولیک به سایت تاپیک کالا مراجعه نمایید.

خرید روغن هیدرولیک

در هنگام خرید روغن هیدرولیک، این روغن با وجود دو نوع روغن نفتی و روغن سنتتیک به بازار فروش این محصول به خریداران عرضه می شود. پس از خرید روغن هیدرولیک هرگز دو نوع روغن را به دلیل تفاوت در مواد تشکیل دهنده آن ها، با هم ترکیب نکرده و جهت این منظور، ابتدا روغن کهنه را به صورت کامل خالی و سپس روغن جدید را در مخزن بریزید. بهترین نوع روغن هیدرولیک برای خودروی شما، از سه روش قابل تشخیص می باشد، روش اول روغنی است که در دفترچه راهنمای خودرو ذکر شده است بنابراین قبل از خرید روغن هیدرولیک حتما به نوع ذکر شده روغن مورد نظر در دفترچه راهنمای خودروی خود توجه کنید، روش دوم توجه و آگاهی از اطلاعات درج شده روی مخزن هیدرولیک و یا درب مخزن روغن هیدرولیک فرمان که در اکثر خودروها اطلاعات روغن در روی آن ثبت شده است، سومین روش بررسی اطلاعات روی پمپ هیدرولیک است، با کسب اطلاعات از این سه روش به سادگی بهترین روغن هیدرولیک فرمان را برای خودروی خود تهیه کنید. در هنگام خرید روغن هیدرولیک توجه به دو مورد مهم جهت انتخاب این روغن بسیار مهم می باشد مورد اول: درجه گرانروی و مورد دوم: تیپ روغن هیدرولیک (R&O و ضد سایش). با مراجعه به بخش خرید انواع روغن هیدرولیک با بهترین قیمت روغن هیدرولیک در سایت موجود می توانید با کیفیت ترین و پرفروش ترین برندهای روز این روغن را با توجه به نوع سیستم خودروی داخلی یا خارجی خود خریداری کنید، نکته مهم این روغن در اصالت و اورجینال بودن آن از لحاظ اهمیت کاربرد آن می باشد که در این سایت با توجه به این اهمیت تنها تخصصی ترین و اصیل ترین نوع روغن هیدرولیک با ضمانت مرجوعی و اصالت کالا در سراسر ایران به فروش می رسد.

طراحی سایت : ره وب

09128882740