پولیش ماشین چیست؟

پولیش ماشین در دو زمینه پولیش کاری و مواد پولیش مخصوص این عمل صحبت می کند، بنابراین با به کارگیری این دو زمینه برای از بین بردن و جابجایی آسیب های وارد شده به سطوح مختلف جهت براق و آینه ایی شدن آن ها استفاده می شود. با این کار میتوان سطح فلزی یا چوبی یک جسم را بعد از فرآیند تولید، تعمیر و رنگ، براق و زیباتر کرد. این عمل می تواند در دسته کارهای ترمیمی قرار بگیرد. از موارد پراستفاده کاربرد پولیش سطحی فلزات می توان به پولیش ماشین و همچنین سایر سطوح اشاره کرد. در اثر استفاده زیاد از خودروها در انواع شرایط آب و هوایی و همچنین در صورت تصادف، آسیب های زیادی از جمله: پیدایش خط و خش و رنگ پریدگی به بدنه آن ها وارد می شود در پی این امر می توانید با استفاده از این عمل و مواد مخصوص آن، بدنه آسیب دیده را ترمیم کنید، با تحقق این امر با شرط استفاده از مواد با کیفیت و اصلی، می توانید تصویر خود را در بدنه خودرو مانند آینه مشاهده کرده و شاهد زیبایی چشم گیر و براقیت بالا آن باشید. پولیش کاری با کیفیت وابسته به مواد پولیش خودرو اصلی و با کیفیت می باشد. این عمل مانند سمباده امّا با دانه های بسیار ریز عمل ساینده گی را با پرداخت بسیار ظریف و بر اثر مالش مواد پولیش با کیفیت، غلطش و اصطحکاک دانه ها انجام می دهد. در هنگام پولیش خودرو با استفاده از مواد مخصوص جهت براقیت و یا ترمیم رنگ آن، ابتدا یک لایه بسیار نازک از بین می رود و همچنین در زمان استفاده از یک پوشش فلزی جهت براق کردن فلز دیگر، مجدد یک لایه از آن فلز از بین می رود، پس از این مراحل و در انتها لایه جدید رویی بسیار تمیز و براقی خلق شده و مشاهده می کنید. با تهیه پولیش ماشین می توانید بدنه خارجی و داخلی خودرو را به راحتی براق و زیبا کنید. از انواع این محصول می توان به پولیش چراغ، بدنه، استیل، کروم، لکه بر شیشه و... اشاره کرد. انواع برند های اورجینال این محصول در تاپیک کالا موجود می باشد. در هنگام خرید و به کارگیری این محصول به نوع کاربرد آن در خودرو دقت کنید، در مراکز غیر معتبر به دلیل نا آگاهی بعضی از مشتریان، تنها یک نوع از این کالا به عنوان نمونه قابل استفاده برای تمام قسمت های ماشین به مشتری پیشنهاد می شود، در حالی که طبق مطلب بالا برای همه اجزاء خودرو از یک پولیش خودرو مخصوص استفاده می شود.

قیمت پولیش ماشین

قیمت پولیش ماشین به انواع آن، نوع کاربرد در قسمت های متفاوت خودرو و اصل یا تقلبی بودن آن بستگی دارد ، با وجود اهمیت استفاده از این مواد برای زیبا سازی ماشین باید از کیفیت و اصالت کالا اطمینان حاصل کنید در غیر این صورت به دلیل استفاده از مواد اولیه بی کیفیت و مواد شیمیایی قوی در فرآیند تولید آن، باعث بروز مشکلات دیگر مانند، آسیب پذیری بدنه داخلی و خارجی خودرو می شود. برندهای مادرز، سوناکس، سایمونایز، رین اکس، ورث از بهترین و تخصصی ترین برندهای پولیش خودرو از نظر اصالت و کیفیت ساخت، محسوب می شوند. قیمت پولیش ماشین در این برندها باتوجه به کیفیت بالا و فروش عمده آن ها بسیار اقتصادی می باشد. فروش پولیش خودرو تنها مختص تکنسین های پولیش کار نیست بلکه با توجه به پیشرفت و راحتی استفاده از این محصولات سایر افراد به صورت شخصی و با توجه به راهنما آن ها می توانند به راحتی عمل پولیش ماشین را در کمترین زمان ممکن انجام دهند. قیمت پولیش ماشین در انواع زبر و نرم ، تک مرحله ای و واکس متفاوت بوده و از نوع لایه برداری (CUT) شروع شده و تا واکسهایی که باعث ایجاد لایه روی سطح می شوند ادامه دارند. پولیش خودرو دارای دو آیتم کات و گلاس می باشد که هر چقدر فاکتور کات بیشتر باشد پولیش از خاصیت لایه برداری بیشتر و هرچقدر فاکتور گلاس زیاد باشد براقیت و درخشندگی بیشتری ایجاد می شود.

راهنمای خرید پولیش خودرو

در زمان خرید پولیش ماشین به کم چرب بودن و در حالت بهتر بدون چربی بودن آن دقت کنید یعنی حتماً میزان پارافین یا سیلیکون آن به شدت کم یا اصلا وجود نداشته باشد در غیر این صورت خش و خط موجود در خودرو به صورت ظاهری با پوشانندگی این مواد چرب رفع شده و در واقعیت به صورت سمباده ایی رفع نشده و پس از گذر زمان کوتاه آشکار می شوند. با توجه به این نکته مهم پولیش خودرو های موجود در مرکز فروش رسمی تاپیک کالا به صورت استاندارد، این مسئله را در انواع برند های خود رعایت کرده است. در حالی که در مراکز غیرمجاز با فروش نوع پرچرب این محصول به مشتریان، از آن ها سوءاستفاده کرده و ضررهای مالی زیادی در پی این خرید به آن ها وارد می کنند. پس از خرید این محصول و در هنگام پولیش خودرو بهتر است، عمقی یا سطحی بودن خراش را مشخص کنید به این صورت که ابتدا با استفاده از ناخن دست سطح خراش را لمس کرده، اگر خراش با ناخن قابل لمس و دارای عمق بود ، خط عمیق است در غیر این صورت خط یا خراش موجود سطحی می باشد این مورد یعنی خط موجود بر روی کیلر ایجاد شده و به عمق رنگ و آستر نفوذ نکرده است. با استفاده از این راهنما می توانید عمل پولیش کاری با استفاده از بهترین مواد پولیش ماشین، را به خوبی و با راحتی انجام دهید.

شما می‌توانید جهت مشاوره رایگان در مورد پولیش متناسب با ماشین خود به تاپیک کالا مراجعه نمایید.

طراحی سایت : ره وب

09128882740