پولیش واکس رنگی آبی سوناکس


 پولیش واکس رنگی آبی سوناکس

ممکن است به دلایل مختلف بر روی بدنه خودرو انواع خط و خش بوجود بیاید که این موضوع صاحبان خودرو را آزار خواهد داد. اما راه ساده ای برای از بین بردن این‌گونه خط و خش ها وجود دارد و آن هم استفاده از پولیش واکس رنگی آبی است. برندهای مختلفی از پولیش در بازار وجود دارد که یکی از بهترین آنها را می توان به برند سوناکس  اختصاص داد. به همین منظور و برای به دردسر نیوفتادن رانندگان عزیز، تاپیک کالا این محصول را با قیمت بسیار مناسب برای شما عزیزان در نظر گرفته است تا بدنه خودروی خود را از هر گونه لک حفظ کنید.

پولیش واکس رنگی آبی سوناکس با استفاده رنگدانه‌های آبی به خوبی توانایی حذف خط و خش را از روی بدنه خودرو داراست. همچنین از این محصول می‌توان برای براق کردن بدنه خودرو نیز استفاده کرد. پولیش واکس رنگی آبی سوناکس محصول کشور آلمان است که از کیفیت بسیار خوبی برخوردار می باشد.

تاپیک کالا به همه صاحبان خودرو توصیه می کند در صورتی که می خواهند از یک محصول قدرتمند جهت حفاظت از بدنه خودرو استفاده کنند حتماً این پولیش را تهیه کرده تا قدرت پاک کنندگی آن را مشاهده کنند. برای سفارش این محصول می توانید از طریق دکمه ثبت سفارش اقدام کنید تا همکاران ما در اسرع وقت به ارسال محصول خریداری شده‌تان بپردازند.

 

  • 590,000 تومان

طراحی سایت : ره وب

09128882740