مایع رادیاتور شور


مایع رادیاتور شور stp

 

پاک کردن گرد و غبار از رادیاتور که قطعه ای مهم در خودرو است یکی از وظایف مهم همه صاحبان خودرو می باشد تا خودرو بتواند به عملکرد قدرتمند خود ادامه دهد. البته باید این موضوع را در نظر گرفت که از هر برند رادیاتور شور استفاده نکرد.

در بازار برندهای مختلفی از مکمل سوخت، مایع رادیاتور وجود دارد که فقط چند تا از آنها مناسب خرید می باشد. از بین آنها مایع رادیاتور شور اس تی پی از قدرت فوق العاده ای برخوردار بوده و به خوبی می تواند رسوب و دیگر کثیفی های رادیاتور را از بین ببرد.

از مزیت های استفاده از مایع رادیاتور شور stp می توان به پاک کنندگی بسیار عالی اشاره کرد به طوری که هیچگونه آسیبی به بخش های مختلف رادیاتور خصوصاً قسمت خنک کننده آن وارد نخواهد نکرد. تاپیک کالا این محصول را به تمامی رانندگانی که قصد دارند سیستم رادیاتور خودرویشان را تمیز نگه دارند، پیشنهاد می‌کند.

برای خرید این محصول کافی است که فرم سفارش را تکمیل کرده تا همکاران ما در بخش فروش، بلافاصله وارد عمل شوند و کار بسته بندی و ارسال این وسیله کاربردی را انجام دهند. در نظر بگیرید که قبل از ثبت سفارش در صورت درخواست مشاوره می توانید با راه های ارتباطی موجود در سایت با همکاران ما در تماس باشید.

 

  • 0 تومان

طراحی سایت : ره وب

09128882740