سوزن درفش پنجری


 سوزن درفش پنجری 

یکی از مشکلاتی که ممکن است گریبان رانندگان عزیز را در جاده ها بگیرد، مشکل پنچر شدن لاستیک خودروها محسوب می شود. در این گونه از موارد اگر صاحبان خودرو از قبل؛ وسایل مربوط به پنچرگیری را در خودروی خود نگهداری نکرده باشند، به مشکلات اساسی بر خواهند خورد. از جمله وسایلی که وجود آن در خودرو ضروری به نظر می رسد، سوزن درفش پنجری است. در واقع با استفاده از این وسیله می توان اقدام به پنچرگیری لاستیک خودرو کرد.

اگر چه این وسیله تنها لوازم کاربردی برای پنچرگیری نیست اما وجود آن در هر خودرویی ضروری به نظر می رسد. تاپیک کالا به تمامی رانندگان عزیز توصیه می کند که از سوزن درفش پنجری برند تایگر در خودروی خود داشته باشند تا در صورت نیاز بتوانند از آن استفاده کنند. در حال حاضر سوزن درفش پنچری که در فروشگاه تاپیک کالا به فروش می رسد از جنس فولاد بوده و بسیار مقاوم است.

برای خرید سوزن درفش پنچری تایگر که از بهترین برندهای موجود در بازار است می توانید از مراکز فروش لوازم یدکی خودروها اقدام کنید یا اینکه این وسیله کاربردی را از سایت فروشگاهی تاپیک کالا با قیمت بصرفه سفارش دهید. قبل از سفارش، اگر سوالی در این زمینه دارید، می توانید با همکاران ما در میان بگذارید. 
برای کسب اطلاعات بیشتر سوزن درفش پنجری اینجا کلیک کنید.

  • 15,000 تومان

محصولات مرتبط

طراحی سایت : ره وب

09128882740