فیلتر هوا پژو ۴۰۵سرکان


 فیلتر هوا پژو ۴۰۵سرکان 

یکی از ملزومات خودروها که استفاده نکردن از آن سبب آسیب به موتور خودرو خواهد شد، فیلتر هوا نام دارد. نقش فیلتر هوا در خودروها همانطور که از اسمش پیداست، پالایش هوای ورودی به داخل موتور خودرو است. بعنوان مثال در خودرویی مانند پژو 405 استفاده از این وسیله‌ی کاربردی باعث می شود تا ذرات ناخالص راهی به داخل موتور خودرو پیدا نکنند که در این صورت موتور خورو با کمترین غبار و دوده به فعالیت خود ادامه می دهد که در نتیجه سبب افزایش کارایی خودرو خواهد شد.

حال سوال اینجاست که چه نوع فیلتر هوایی را برای خودروها استفاده کنیم. یکی از برندهای معروف برای فیلتر هوا که بسیار کارآمد نیز می باشد، فیلتر هوای سرکان است که در خودروهایی مانند پژو 405 به خوبی عمل خواهد کرد. حال اگر از این خودرو استفاده می کنید، حتماً از فیلتر هوا پژو ۴۰۵ سرکان بهره ببرید تا شاعد عملکرد بهتر موتور خودرو باشید.

پر واضح است که در هوا ذرات بسیار زیادی وجود دارد که نباید به داخل موتور خودرو راه پیدا کنند. وظیفه فیلترهای هوا نیز جلوگیری از ورود چنین ذرات است. علاوه بر این، ذرات هوا می توانند آسیبهای جدی به دیگر قطعات خودرو مانند سوپاپها، پیستون ها و یا حتی بدنه سیلندرها برساند. لذا استفاده از فیلتر هوا پژو ۴۰۵ سرکان توانایی جلوگیری از فرسایش قطعات موتور خودرو را تا حد زیادی خواهد داشت.

 

  • 122,000 تومان
محصولات مرتبط

طراحی سایت : ره وب

09128882740