فیلتر هوا mvm550 سرکان


 فیلتر هوا mvm550 سرکان 

بررسی ها نشان میدهد که یکی از دلایل فرسودگی زودهنگام موتور خودروها به تمیز نبودن موتور به سبب استفاده نادرست و یا بکار بردن جنس نامرغوب مانند فیلترهوا بر میگردد. صاحبان خودرو باید در نظر داشته باشند که فیلتر هوا و نحوه استفاده از آن می تواند تأثیر بسزایی در کارآیی و عملکرد خودرو داشته باشد. به همین جهت باید از فروشگاه های مجاز اقدام به خرید این گونه از وسایل یدکی خودرو کرد.

در اینجا می خواهیم فیلتر هوای سرکان را جهت استفاده در خودروها بخصوص خودروی mvm550 معرفی کنیم. با استفاده از فیلتر هوا mvm550 سرکان می توان امیدوار بود که هم مصرف سوخت کاهش پیدا کند و هم هوای تمیز به داخل موتور خودرو برود تا از این رو استهلاک موتور کاهش یابد. ذرات اضافی و ناخالصی که اگر وارد موتور خودرو شوند می توانند به سرعت موتور را مستهلک کرده و رانندگان را مجبور به سرویس خودرو کنند.

معمولاً توصیه میشود که فیلترهای هوا بعد از 15 هزار کیلومتر تعویض شوند که برای فیلتر هوا mvm550 سرکان نیز بهتر است بر همین منوال عمل شود. با این حال با توجه به کیفیت خوب فیلترهای هوای سرکان می توانید با بررسی شخصی موعد تعویض فیلتر هوا را جابجا کنید.

 

  • 229,000 تومان
محصولات مرتبط

طراحی سایت : ره وب

09128882740