مکمل سوخت پرستون


 مکمل سوخت پرستون 

رانندگان باسابقه به خوبی می دانند، زمانی که سیستم انژکتور یک خودرو کثیف باشد، سرعت منتشر شدن سوخت به شدت کاسته می شود و این امر به دلیل نامرتب اسپری شدن سوخت خواهد بود. به همین منظور برای بهتر کردن سرعت انتشار سوخت دست به استفاده از مکمل ها  سوخت زده می شود. در بازار مکمل های معروف زیادی وجود دارد که هر کدام از قابلیت های خوبی برخوردارند اما مکمل سوخت پرستون از محصولات بسیار قدرتمندی است که می تواند با از بین بردن ذره های هیدروکربی در سیستم انژکتور، سبب بهبود عملکرد آن و همچنین موتور خودرو شود.

در نظر بگیرید که با بهبود وضعیت انژکتور در خودرو، شاهد افزایش شتاب و همینطور قدرت خودرو نیز خواهیم بود. مکمل سوخت پرستون که محصول کشور آمریکا است با استفاده از فرمول های خاص تولید شده که می تواند در جهت تمیز کنندگی مجراهای سوخت و همچنین کاهش مصرف بنزین کارآیی خوبی داشته باشد.

به هر حال اگر نیاز به چنین محصولی دارید، تیم تخصصی تاپیک کالا توصیه می کند که از مکمل سوخت پرستون استفاده کنید چرا که هم از کیفیت استثنایی برخوردار است و هم در قیمت های مناسبی عرضه شده است. ناگفته نماند که از مزیت های این مکمل سوخت می توان به عدم ایجاد رسوب و افزایش عدد اکتان سوخت اشاره کرد.
 

  • 0 تومان

طراحی سایت : ره وب

09128882740