فیلتر کابین هیوندای سوناتا


فیلتر کابین هیوندای سوناتا 

فیلتر کابین هیوندای سوناتا سرکان دارای کیفیت بالا بابهترین کیفیت کاغذسلولزی با خاصیت تراکم بالا و آنتی باکتریال و بدون بو تحت لیسانس مان آلمان ساخت ایران.

فیلتر کابین هیوندای سوناتا مناسب برای خودرو های هیوندای با فیلتراسیون بالا مقاوم در برابر آلایندگی های موجود در هوا و جلو گیری در برابر ذرات ریز معلق باعث تهویه های مطبوع خودرو شما میگردد. فیلتر کابین هیوندای سوناتا با پوشش الیافی از جنس نانو وِن با دوام بالای خود موجب میشود که هوای مطبوع و تمیزتری را تنفس کنید.

انواع اصلی فیلتر کابین هیوندای سوناتا 

  • فیلتر کاغذی: این نوع فیلتر از کاغذ فشرده ساخته شده است و برای فیلتر کردن ذرات بزرگ مانند گرد و غبار و دود مناسب است.
  • فیلتر کربنی: این نوع فیلتر از کربن فعال ساخته شده است و علاوه بر فیلتر کردن ذرات بزرگ، می تواند بوهای نامطبوع را نیز جذب کند.

 

کاربرد اصلی فیلتر کابین در سیستم تهویه مطبوع جداسازی گرد و خاک و بوهای نامطبوع از قبیل بوی سیگار از هوای داخل خودرو می باشد. این فیلتر قادر به جذب انواع باکتری ها از هوا می باشد. همچنین به دلیل عدم تشکیل کپک، که ناشی از محیط مرطوب کولر می باشد دیگر شاهد بو گرفتن کولر خودرو نمی باشیم. فیلتر کابین هیوندای سوناتا مناسب برای خودروهای هیوندای با فیلتراسیون بالا مقاوم در برابر آلایندگی های موجود در هوا و جلوگیری در برابر ذرات ریز معلق باعث تهویه هوای مطبوع خودرو شما میگردد. برای خرید عمده و تک فیلتر کابین هیوندای سوناتا به سایت تاپیک کالا مراجعه نمایید.

 

  • 0 تومان

طراحی سایت : ره وب

09128882740