اسپری معطر داشبورد وکولر


گاهاً به دلایل مختلف در خودروها بوهای بد، که ممکن است ناشی از کولر، گرد و خاک و یا دیگر موارد باشد در داخل کابین خودرو پراکنده می شود که به طور حتم برای سرنشینان خودرو آزاردهنده خواهد بود. در این گونه مواقع استفاده از یک اسپری معطر می تواند فضا را دگرگون کند. از انواع اسپری هایی که می توان استفاده کرد اسپری معطر داشبورد و کولر گت سان  نام دارد. این اسپری علاوه بر برطرف کردن بوی نامطبوع می تواند به خوبی داشبورد را براق نماید.

زمانی که از این اسپری استفاده می کنید، بهتر است که در چند دقیقه ابتدایی در ماشین حضور نداشته باشید تا ذرات معلق در هوا به طور کامل حذف شود. (البته این ذرات بی خطر هستند) برای استفاده از این اسپری معطر ابتدا قوطی آن را تکان دهید و سپس اقدام به افشره کردن آن کنید.

از مزیت های این اسپری معطر می توان به آسیب نرساندن به وسایل داخلی خودرو اشاره کرد. تاپیک کالا معمولاً اجناس این‌چنینی را با کیفیت مناسب موجود می کند تا صاحبان خودرو بتوانند با خیال راحت تری خرید نمایند. قیمت این محصول در حال حاضر پایین تر از فروشگاه های سطح شهر می باشد تا اکثر رانندگان توانایی تهیه آن را داشته باشند.
 

  • 0 تومان

طراحی سایت : ره وب

09128882740