اسپری واکس محافظ چراغ


 اسپری واکس محافظ چراغ

از لوازم جانبی خودرو می توان اسپری واکس محافظ چراغ خودرو سوناکس-Sonax  را معرفی نمود که ، بعد از پولیش کردن چراغ خودرو معمولا به دنبال آن هستید تا نتیجه حاصل از پولیش خودرو را برای مدتی حفظ کنید و این امر تا به حال بر روی تعداد کمی از محصولات مخصوص پولیش چراغ خودرو مورد توجه قرار گرفته بود.

اسپری واکس محافظ چراغ خودرو سوناکس مناسب برای استفاده بلافاصله بعد از اتمام پولیش خودرو می باشد محصولی فوق العاده که با ایجاد یک لایه محافظ بر روی سطح چراغ ماشین از ، سطح چراغ در برابر رنگ‌پریدگی چراغ در اثر تابش نور خورشید جلوگیری کرده و شفافیت و براقیت چراغ خودرو را نیز تا مدت طولانی حفظ می کند ساخت کشور آلمان

سوناکس در رتبه اول محصولات نگهداری اتومبیل با تکنولوژی روز می باشد. سوناکس با داشتن بیش از نیم قرن  سابقه و تجربه در تولید محصولات با کیفیت بالا پیشرو در بازار آلمان و بازار های بین المللی است و رضایت مشتریان نتیجه این عملکرد است. در نظر گرفتن خواسته های بازار و انجام تحقیقات زیاد اساس و پایه تولید محصولات سوناکس است.

مشخصات ویژه محصولات ماشین این کمپانی در زمینه عملکرد و حفظ محیط زیست و متناسب بودن قیمت آنها موجب ایجاد رابطه همکاری  برجسته ای بین سوناکس با تولید کنندگان خودرو در سطح جهان شده است.

ویژگی  اسپری واکس محافظ  چراغ :

  1. - ایجاد لایه‌ای محافظ روی چراغ خودرو
  2. - جلوگیری از رنگ‌پریدگی چراغ در اثر تابش نور خورشید
  3. - حفظ شفافیت و براقیت چراغ خودرو
  4. - قابل استفاده پس از پولیش چراغ

 

  • 0 تومان

طراحی سایت : ره وب

09128882740