شمع پایه کوتاه گلد


شمع پایه کوتاه گلد

شمع خودرو برند شامپیون تولیدی کشور آمریکا است که با جدیدترین تکنولوژی موجود در دنیا ساخته شده است. اگر به تازگی مصرف زیاد سوخت خودروتان بیش از اندازه شده است و یا شتاب اتوموبیلتان کاهش پیدا کرده است احتمال اینکه زمان تعویض شمع خودرو فرا رسیده است، وجود دارد. در واقع در این گونه مواقع پیشنهاد بسیاری از باتجربه های خودرو بررسی شمع و در صورت تعویض آن باید قطعه یدک از یک برند مناسب و با کیفیت بلافاصله به جهت کارآیی بهتر خودرو جایگزین شمع فعلی شود.

شمع پایه کوتاه گلد شامپیون همیشه یک پیشنهاد شگفت انگیز برای قطعه شمع خودروها ست که اکثر تعویض کارها یا حتی تعمیرکارها این مدل از برند شامپیون را به صاحبان خودرو پیشنهاد می کنند. از ویژگی های این شمع می توان به بکارگیری چینی آلومینیوم سلیکات شیاردار در آن است که برای جلوگیری از رسیدن به دمای قطع شدن شمع کمک زیادی می کند. این شمع را به هیچ عنوان در بازار آزاد تهیه نکنید، چرا که ممکن است مدل تقلبی آن را به شما بفروشند.

توصیه ما برای خرید شمع پایه کوتاه گلد شامپیون، استفاده از فروشگاه های مجاز سراسر کشور می باشد. این قطعه با قیمت بسیار مناسب از طریق فروشگاه اینترنتی تاپیک کالا در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.
جهت مشاهده مشخصات و خرید شمع پایه کوتاه گلد شامپیون به سایت topickala.ir مراجعه کنید.

  • 0 تومان

طراحی سایت : ره وب

09128882740