لامپ 3 خار H4


 لامپ 3 خار H4 

برای چراغ جلو خودروها به جهت داشتن نور پایین مناسب و یا نور بالا می توان از لامپ هایی با برند عقاب که ساخت کشور کره است، استفاده نمود. این برند که دارای زیرمجموعه های زیادی می باشد که لامپ های مختص خودروهای مختلفی تولید کرده است که شاید یکی از بهترین آنها لامپ 3 خار H4 باشد.

از ویژگی های لامپ 3 خار H4 می توان به مقاومت مناسب آن در برابر لرزش اشاره کرد. همچنین دمای نور این لامپ در حدود 5 هزار کلوین است و طول عمر دوبرابری نسبت به لامپ های مشابه خود دارد. این لامپ دارای شیشه کوارتز که با روکش های رنگ آبی احاطه شده اند، می باشد. همچنین لامپ 3 خار H4 دارای فیلامنت ضخیم هم هست.

از این لامپ خودرو می توان برای خودروهایی مانند پراید، نیسان، کیا پیکانتو، رنو، اپل مگا و غیره استفاده کرد. این لامپ هالوژنی نوردهی بسیار خوبی نیز دارد که شدت آن به 2800 لومن نیز می رسد. دامنه ولتاژ لامپ 3 خار H4 12 ولت و توان مصرفی آن نیز در حدود 130/90 می باشد. توصیه می کنیم که اگر قصد خرید این لامپ را دارید می توانید قیمت لامپ سه خار عقاب را با در سایت تاپیک کالا مشاهده و آن را با قیمت بسیار مناسب از ما و یا فروشگاه های مجاز شهر یا حتی از سایت های اینترنتی معتبر تهیه کنید.  جهت خرید عمده  لامپ 3 خار H4  به سایت تاپیک کالا مراجعه کنید.

 

  • 99,000 تومان

طراحی سایت : ره وب

09128882740