لامپ ۳خار


 لامپ ۳خار 

از جمله لامپ های مورد استفاده در خودروها که برای بخش های مختلف آن بکار می رود می توان به لامپ ۳خار فیلیپس اشاره کرد. این لامپ برند فیلیپس که محصول کشور آلمان است به رنگ یخی تولید شده و ولتاژ آن در حدود 12 ولت می باشد. رانندگان برای رانندگی بهتر و بدون دردسر نیاز به روشنایی بسیار خوبی دارند که این مهم با نصب لامپ ۳خار فیلیپس در جای جای خودرو بخصوص چراغ نور بالا و نور پایین میسر خواهد شد.
از مزیت های استفاده از این لامپ می توان به واکنش سریع آن نسبت به روشن شدن اشاره کرد. همچنین ضدآب بودن لامپ 3خار نیز می تواند بسیار کمک کننده باشد. ناگفته نماند که به دلیل حساسیت این لامپ در مواقع نصب، توصیه می کنیم که حتماً این کار را به افراد متخصص بسپارید. در نظر بگیرید که برند فیلیپس یکی از برترین برندهای ساخت لامپ خودرو می باشد که با قیمت های خوبی نیز این‌گونه محصولات را عرضه می کند.


 

توصیه می کنیم که برای تهیه لامپ ۳خار که طول عمری در حدود 30 هزار ساعت دارد به مراکز مجاز موجود در شهر مراجعه نمایید. ضمن اینکه سایت های معتبر و دارای نشان اعتماد نیز می توانند گزینه مناسبی برای سفارش این‌گونه لامپ ها باشند. 
 

 

  • 0 تومان

طراحی سایت : ره وب

09128882740