چسب SC-BL


 چسب SC-BL پنچری

برای ترمیم سوراخ های لاستیک و یا بهتر بگوییم پنچرگیری لاستیک، یکی از لوازمی که بکار می‌آید، چسب با کیفیت است. یکی از چسب‌هایی که می توان در این گونه موارد از آن استفاده کرد، چسب SC-BL می باشد. از این چسب به عنوان یکی از لوازم پنچری ماشین می توان در ترمیم و حتی پر کردن مواد لاستیکی استفاده نمود. بهره‌مندی از چسب SC-BL از محبوبیت زیادی برخوردار است چرا که در برابر آب و هوای مختلف و همچنین گرد و خاک مقاومت خوبی از خود نشان می دهد. ضمن اینکه چسبندگی که این چسب از خود نشان می دهد، کمتر چسبی در بازار وجود دارد که بتواند با آن به رقابت بپردازد.

برای اینکه وصله ها به لاستیک به خوبی چفت شوند، استفاده از چسب SC-BL توصیه می شود. کشور سازنده این چسب با کیفیت، آلمان است و با توجه به اینکه کارآیی بسیار خوبی دارد با قیمت بالاتری معامله می شود، با این حال فروشگاه تاپیک کالا این محصول را با تخفیف ویژه و با قیمت مناسب به فروش می رساند.

در نظر بگیرید که اگر قصد دارید چسب SC-BL را خریداری کنید، حتماً از مراکز معتبر شهر استفاده نمایید. تاپیک کالا ارائه این چسب را با تضمین کیفیت بر عهده گرفته است، لذا می‌توانید با خیال راحت این محصول را به صورت اینترنتی سفارش دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر چسب SC-BL پنچری اینجا کلیک کنید.

  • 479,000 تومان

محصولات مرتبط

طراحی سایت : ره وب

09128882740