مکمل انژکتور شور سوناکس آلمان


مکمل انژکتور شور سوناکس آلمان

از جمله قطعات بسیار مهم در خودروها انژکتور نام دارد. این قطعه که سیستم پایش سوخت هم نامیده می شود در ابتدای سیلندر قرار گرفته و وظیفه‌ی پاشش سوخت به داخل سیلندر را دارد.

در واقع با این کار و طی عملیات احتراق به انرژی مبدل شده و در نتیجه خودرو به حرکت در خواهد آمد. به طور کلی با درست کار کردن  سیستم انژکتور، سلامت خودرو تضمین می شود. با این حال سیستم سوخت به دلایل زیادی ممکن است که کثیف شود و کارآیی خود را از دست دهد.

همانطور که عرض کردیم سلامت انژکتور برای به حرکت درآمدن خودرو مهم است، لذا اگر فکر می کنید که باک و یا سیستم سوخت رسانی خودویتان دچار ایراد شده است، باید از مکمل های سوخت  انژکتور شور استفاده کنید تا تمامی مسیر های سوخت رسانی عاری از هر گونه رسوب شوند.

یکی از محصولاتی که به تازگی در فروشگاه تاپیک کالا موجود شده است، مکمل انژکتور شور سوناکس آلمان است که به خوبی می تواند شستشوی این قطعه را به عهده بگیرد. توصیه می کنیم که هر 6 ماه یک بار برای تمیز شدن باک و مسیرهای سوخت از این مکمل استفاده کنید. در حال حاضر مکمل انژکتور شور سوناکس آلمان در فروشگاه اینترنتی تاپیک کالا با ضمانت کامل و با قیمت مناسب  به فروش می رسد.

 

  • 280,000 تومان

طراحی سایت : ره وب

09128882740