نشت گیر سیلندر


 نشت گیر سیلندر 

یکی از وسایل کاربردی برای هر خودرو در خصوص مکمل های سوخت استفاده از نشت گیر سیلندر می باشد. با توجه به اینکه این قطعه در معرض هوا قرار دارد ممکن است لایه های سخت شیشه مانندی به روی آن شکل بگیرد و سپس دچار شکاف و ترک در این قطعه شود.

برای برطرف کردن این مشکل و یا به طور کلی جلوگیری از آن می توان از نشت گیر سیلندر وینز بهره برد. از این نشت گیر و ترک گیر سیلندر برای رفع شکاف داخلی و همچنین خارجی سلیندر استفاده می شود، این شکاف ها سبب روانه کردن آب به سیستم روغن یا محفظه احتراق خواهند شد که عملکرد خودرو را دچار اختلال خواهد کرد. با این حال از این نشت گیر در موارد دیگر مانند زمانی که دود سفید از سیلندر بلند می شود نیز استفاده می شود.

از مزیت های بکار بردن نشت گیر سیلندر وینز می توان به نشت گیری این قطعه بدون اینکه بخواهیم آن را از هم جدا کنیم، اشاره کرد. تاپیک کالا با موجود کردن این محصول که ساخت کشور بلژیک است به رانندگان عزیز برای کنترل کردن چنین مشکلاتی کمک کرده است. این محصول در حال حاضر با توجه به نوسانات ارز با قیمت مناسب به فروش می رسد. ناگفته نماند که نشت گیر سیلندر وینز می تواند نشتی فلزاتی مانند فولاد و چدن را نیز برطرف کند.

 

  • 0 تومان

طراحی سایت : ره وب

09128882740