فیلتر هوا پراید انژکتور سرکان


 فیلتر هوا پراید انژکتور  سرکان 

همانطور که احتمالا می دانید، انواع و اقسام فیلتر هوا برای خودروها وجود دارد که شاید پرکاربردترین آنها فیلتر هوای سلولزی یا همان کاغذی باشد. در اینگونه از فیلترهای هوا، از یک کاغذ مرغوب پلیسه دار برای جلوگیری از ورود ناخالصی به موتور خودرو استفاده می شود. یکی از معایب فیلتر هوای سلولزی عمر کوتاه آنها می باشد. نوع دیگر فیلترهای هوا اسفنجی هستند، که این گونه از فیلترها بیشتر در ماشین های مسابقه ای استفاده می شود. فیلترهای کتان نیز از فیلترهای هوای مناسبی هستند که معمولاً در خودروهای گران قیمت استفاده می شوند. با این حال برای ماشین هایی مانند پراید، می توان از فیلتر هوا از برند سرکان استفاده کرد.

کیفیت این فیلترهوا در مقایسه با برندهای مشابه بسیار خوب بوده و عملکرد موتور خودرو با استفاده از فیلتر هوا پراید انژکتور سرکان بالا خواهد رفت. دقت داشته باشید که اگر فیلتر هوا تعویض نشود، فشار مضاعفی به موتور خودرو اعمال می شود که در نتیجه کارآیی موتور کاهش می یابد. همچنین می توان انتظار داشت که مصرف سوخت نیز افزایش یابد. لذا به صاحبان خودرو خصوصاً افرادی که پراید استفاده می کنند توصیه می کنیم که هر 10 الی 12 هزار کیلومتر اقدام به تعویض فیلتر هوا خودروشان کنند. لازم به ذکر است که فیلتر هوا پراید انژکتور سرکان را می توان از تمامی فروشگاه های معتبر تهیه کرد.

نحوه تعویض فیلتر هوا پراید انژکتور 

تعویض فیلتر هوا پراید انژکتور یک کار ساده است که می توان آن را در خانه انجام داد. برای انجام این کار، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. موتور خودرو را خاموش کنید و اجازه دهید تا کاملاً سرد شود.
  2. کاپوت خودرو را باز کنید.
  3. فیلتر هوا را پیدا کنید. معمولاً فیلتر هوا در قسمت جلوی موتور، نزدیک به رادیاتور قرار دارد.
  4. دو پیچی که فیلتر هوا را نگه می دارند، باز کنید.
  5. فیلتر هوا را از جای خود خارج کنید.
  6. فیلتر هوا جدید را در جای فیلتر هوا قدیمی قرار دهید.
  7. دو پیچ فیلتر هوا را محکم کنید.
  8. کاپوت خودرو را ببندید.

با تعویض منظم فیلتر هوا، می توانید عملکرد موتور خودرو خود را بهبود بخشید و عمر آن را افزایش دهید. 

برای خرید فیلتر هوا پراید انژکتور  سرکان  به سایت تاپیک کالا مراجعه نمایید.

 

  • 66,000 تومان
محصولات مرتبط

طراحی سایت : ره وب

09128882740