روغن موتور ادینول ۱۰w۴۰


روغن  موتور ادینول ۱۰w۴۰ 

روغن موتور ادینول مدل10W40 محصول بسیار باکیفیت یک شرکت آلمانی با همین نام، در سالهای گذشته توانسته است با تولید با کیفیت ترین روغن های موتور مخصوص انواع خودرو در صدر جدول رده بندی شرکت های تولید و عرضه کننده انواع روانکار قرار بگیرد.

اگر بعنوان صاحب خودرو، مصرف بنزین خودروی‌تان بالا رفته است و یا توان پرداخت هزینه های دیگر جانبی خودروی‌تان مانن، تعویض قطعات مختلف موتور خودرو را ندارید، پیشنهاد می کنیم که حتماً از روغن موتور ادینول مدل10W40  استفاده کنید.

این روغن موتور با استفاده از بهترین روش و ترکیب فرآورده های با کیفیت جان تازه ای را به موتور خودروی‌تان خواهد داد. همچنین مدت لازم تعویض روغن موتور را نیز افزایش می دهد که به این ترتیب، هزینه های کمتری را متحمل خواهید شد.

این روغن موتور خصوصاً در آب و هوای سرد واکنش بسیار خوبی از خود نشان داده که توجه ها را به خود جلب کرده است. قیمت روغن موتور ادینول مدل 10W40 با توجه به نوع بسته بندی آن متفاوت خواهد بود اما ناگفته نماند که قیمت ها بسیار پایین در نظر گرفته شده که از این حیث نیز از رقیبان خود پیشی گرفته است.

ویژگی‌های روغن موتور ادینول ۱۰w۴۰

  • محافظت از موتور در برابر سایش و خوردگی
  • کاهش مصرف سوخت
  • بهبود عملکرد موتور
  • طول عمر بیشتر موتور

روغن موتور ادینول ۱۰w۴۰ توسط بسیاری از تولیدکنندگان خودرو توصیه می شود. این روغن برای استفاده در شرایط مختلف آب و هوایی مناسب است و می تواند برای طیف گسترده ای از موتورها استفاده شود.

 برای خرید عمده روغن موتور ادینول مدل 10W40 به سایت تاپیک کالا مراجعه نمایید.

 

  • 0 تومان
محصولات مرتبط

طراحی سایت : ره وب

09128882740