روغن موتور فلومکس ۵لیتری


روغن موتور فلومکس ۵لیتری

روغن موتور به عنوان یک بخش کلیدی در خودرو است که اگر از برندهای معتبر خریداری شود می‌تواند سلامت بخش داخلی خودرو را تضمین نماید. استفاده از یک روغن موتور حرفه‌ای نظیر روغن موتور فلومکس می‌تواند به عنوان تضمین کننده سلامت جعبه دنده و موتور خودرو شناخته شود. در این بخش می‌خواهیم به بررسی جزئیات روغن موتور فلومکس ۵لیتری بپردازیم.

معرفی روغن موتور فلومکس ۵لیتری

روغن موتور فلومکس یک روغن نیمه سنتتیک است که می‌تواند به عنوان یک انتخاب کلیدی برای خودروهای امروزی محسوب شود. این روغن موتور با داشتن ویژگی‌های منحصر به فرد برای استفاده در گروه خودرویی رنو و گروه خودرویی بم خودرو مناسب است. سطح کیفیت روغن موتور فلومکس در درجه SL قرار دارد.

وجود برخی المان‌های مختلف باعث شده است تا این روغن موتور در لیست بهترین روغن‌های خودرو قرار بگیرد. این محصول به دلیل سازگاری بیشتر با بخش‌های داخلی موتور خودرو در بستر سیال طراحی شده است. یکی از نکات کلیدی روغن موتور فلومکس سازگاری حداکثری آن با محیط زیست است. استفاده از روغن موتور فلومکس باعث کاهش میزان مصرف سوخت خودرو می‌شود. روغن فلومکس با مقاومت حرارتی بسیار بالایی که دارد برای موتورهای جدید طراحی شده است.

استفاده از روغن خودروی فلومکس باعث می‌شود تا خودرو در شرایط آب و هوایی مناسب بتواند واکنش مناسبی از خود نشان دهد. این روغن موتور در حجم 5 لیتر تولید و به بازار عرضه شده است.

ویژگی‌های روغن موتور فلومکس ۵لیتری

هر روغن موتور دارای ویژگی‌های مخصوص به خود است که این امر در مورد روغن موتور فلومکس نیز صادق است. اگر به کیفیت روغن موتور انتخابی اهمیت می‌دهید، می‌توانید نگاهی به ویژگی‌های روغن موتور فلومکس ۵لیتری داشته باشید:

  • دارای کیفیت درجه یک برای استفاده در خودروهای امروزی
  • مناسب برای گروه خودرویی رنو و گروه خودرویی بم خودرو
  • تولید شده با روش نیمه سنتتیک
  • دارای تاییدیه پژو سیتروئن و تاییدیه مرسدس بنز
  • قیمت مقرون به صرفه
  • کارایی منحصر به فرد

برای کسب اطلاعات بیشتر روغن موتور فلومکس ۵لیتری اینجا کلیک کنید.

  • 420,000 تومان

محصولات مرتبط

طراحی سایت : ره وب

09128882740