فلزی ایرانول


 فلزی  ایرانول 

یکی از خودروهای پر کاربرد در ایران که مدل های مختلفی دارد، پراید است. با توجه به اینکه پراید از جمله خودروهایی محسوب می شود که خرید آن از لحاظ قیمت، برای اکثر مردم راحت تر است، بیشتر در دسترس افراد قرار می گیرد. همچنین افراد مختلف؛ با توجه به در دسترس بودن لوازم جانبی پراید، آن را مناسب استفاده می دانند. یکی از مواردی که در خودروها بسیار اهمیت دارد، بحث استفاده از روغن موتور مناسب است.

در خودرهایی مانند پراید می توان به روغن موتور فلزی ایرانول 6000 اکتفا کرد. چرا که این روغن موتور از جمله روغن موتورهای بسیار باکیفیت موجود در بازار می باشد که از قیمت مناسبی نیز برخوردار است. روغن موتور فلزی ایرانول 6000 برای پراید دارای یکسری ویژگی های منحصربفرد است که از جمله می توان به کاهش سائیدگی قطعات موتور و همچنین روانکاری آنها اشاره کرد.

شرکت ایرانول این روغن موتور را در ظرف های مختلف برای مصرف کنندگان آماده کرده است که با قیمت های مناسب در دسترس خواهند بود. در نظر داشته باشید که روغن موتور فلزی ایرانول 6000 برای پراید بر اساس روغن پایه سنتتیک ساخته شده است و به طور قطع دوره تعویض روغن موتور را افزایش می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر  فلزی  ایرانول اینجا کلیک کنید.

موجود نمی باشد

  • 0 تومان

محصولات مرتبط

طراحی سایت : ره وب

09128882740