فیلتر روغن پژو ۲۰۶ کوتاه سرکان


 فیلتر روغن پژو ۲۰۶ کوتاه سرکان 

همه خودروها نیاز به تعویض روغن دارند تا خودرو بتواند نفس تازه‌ا‌ی بکشد. لذا می توان تهمیداتی را اندیشید تا بازه های تعویض روغن را بیشتر کرد. این کار می تواند برای صاحبان خودرو بسیار بصرفه تر باشد. اما چه راهکاری برای رسیدن به این منظور مناسب است؟ طبیعتاً یکی از راه هایی که به ذهن همه ما می رسد، استفاده از یک فیلتر روغن باکیفیت خواهد بود.

تجربه ما در استفاده از انواع فیلتر روغن ، این حقیقت را بر ملا می کند که فیلتر روغن سرکان یکی از بهترین ها در این زمینه است که از آن می توان در انواع خودروها مانند پژو 206 استفاده کرد. البته ناگفته نماند که دو نوع فیلتر روغن پایه کوتاه و بلند در پژو بکارگیری می شود که بنا به نیاز می توان از هر کدام بهره برد. فیلتر روغن پژو ۲۰۶ کوتاه سرکان با ارتفاع تقریبی 70 میلی متر و با قطر 66 میلی متر بعنوان یکی از پرکاربردترین فیلترهای روغن خودروی پژو 206 مورد استفاده قرار می گیرد.

عملکرد صحیح پیستون ها و افزایش قدرت موتور با استفاده از فیلتر روغن پژو ۲۰۶ کوتاه سرکان انتظاری است که می توان توسط این فیلتر روغن برآورده شود. برای تهیه این فیلتر روغن کافی است به مراکز مجاز شهرتان مراجعه نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر فیلتر روغن پژو ۲۰۶ کوتاه سرکان اینجا کلیک کنید.

  • 44,000 تومان
محصولات مرتبط

طراحی سایت : ره وب

09128882740