اسپری داشبورد براق


 اسپری داشبورد براق 

احتمال اینکه داشبورد خودروها به دلایل مختلفی دچار آلودگی و کثیفی شوند وجود دارد. اما راه حل ساده ای برای بر طرف کردن این‌گونه از آلودگی ها وجود دارد که هم تأثیر فوق العاده ای خواهد داشت و هم در مدت زمان کوتاهی انجام می شود. استفاده از اسپری داشبورد براق سایمونایز یکی از روش های بسیار مناسبی است که بیشتر آپاراتی ها به صاحبان خودرو برای رها شدن از این مشکل پیشنهاد می دهند. تیم تخصصی تاپیک کالا نیز خرید این محصول فوق العاده را به شما عزیزان یادآوری می کند. این اسپری بدون هیچ کار اضافه ای می تواند انواع و اقسام آلودگی را از داشبورد و حتی دیگر قسمت های کابین خودرو پاک کند.

در نظر داشته باشید که اسپری داشبورد براق سایمونایز از موادهای با کیفیت تهیه شده است که در حجم 500 میلی لیتر در بازار عرضه می شود. از مزیت های این اسپری می توان به افزایش براق کنندگی، حذف کلیه گرد و غبار و ایجاد نرمی در سطوح داشبورد و حتی صندلی ها اشاره کرد.

تاپیک کالا این محصول را که از برند کشور آمریکا است را با قیمت بسیار مناسب تهیه و عرضه کرده است. رانندگان عزیز می توانند در کمتر از چند دقیقه سفارش خود را به ثبت برسانند تا همکاران ما در بخش ارسال بلافاصله دست بکار شوند.
 

 

  • 0 تومان

طراحی سایت : ره وب

09128882740