اسپری قیر سایمونایز


اسپری قیر سایمونایز 

از قسمت هایی از خودرو که دسترسی به آن کمی دشوار است اما مانند سایر قسمت های خودرو امکان کثیف شدن آن وجود دارد می توان به بخش های زیرین خودرو اشاره کرد. در واقع تمامی قسمت های هر خودرو مستعد جذب آلودگی هستند اما بخش های زیرین خودرو به دلیل نزدیک بودن به جاده با احتمال جذب آلودگی بیشتری همراه است. برای کاهش این آلودگی می توان از اسپری قیر سایمونایز استفاده کرد. این اسپری به خوبی می تواند از کثیف شدن و یا حتی زنگ زدن این قسمت های مهم جلوگیری کند.

برای انجام و استفاده از اسپری قیر سایمونایز ابتدا باید سطح مورد نظر (کف خودرو) را کاملاً از هر گونه گل یا چربی تمیز کرد. سپس اسپری مورد نظر را به خوبی تکان داد (حداقل 1 دقیقه). بعد از آن می توانید به فاصله 30 سانتی متری؛ از این اسپری استفاده کنید و به سطح مورد نظر افشره نمایید. دقت کنید که باید بین هر لایه که اسپری می کنید، حداقل یک ربع فاصله بیندازید. در آخر نیز اسپری را برعکس و به سمت هوا گرفته و مجدداً عمل اسپری را انجام دهید تا در مجرا، قیری گیر نکرده باشد.

 

صاحبان خودرو می توانند این اسپری را که در سایز 500 میلی لیتر در فروشگاه تاپیک کالا موجود شده است را با قیمت مناسب خریداری کنند.
 

 

  • 0 تومان

طراحی سایت : ره وب

09128882740