لامپ H1


لامپ H1 فیلیپس

به طور حتم کیفیت نوردهی برای  لامپ های خودروها  از اهمیت بسزایی برخوردار است. از بین برندهای مختلف لامپ، برند فیلیپس یکی از بهترین هاست چرا که علاوه بر بازدهی بسیار عالی، هر کدام از انواع آن طول عمر بسیار شگفت انگیزی نیز دارند.

این نوع لامپ فیلیپس از کیفیت بالایی از نظر نور دهی و بادوام بودن آن دارد.

اگر در حال حاضر می خواهید لامپ چراغ نور بالا و نور پایین خودروی خود را تعویض کنید، توصیه می کنیم که از لامپ H1 فیلیپس استفاده نمایید. این لامپ علاوه بر موارد گفته شده می تواند بعنوان مه شکن نیز استفاده شود.

گفته می شود که توان مصرفی این لامپ خودروی هالوژنی 55 وات و دامنه ولتاژ آن نیز 12 ولت می باشد. از مزیت های استفاده از لامپ H1 فیلیپس می توان به مقاومت بسیار خوب آن در برابر آب اشاره کرد.

همچنین شیشه این لامپ نیز از جنس کوارتز می باشد. از لامپ H1 فیلیپس در خودروهای زیادی مانند پرشیا، 206، 207 و همه خودروهایی که چراغ هایی با پایه H1 دارند، مورد استفاده قرار می گیرد.

 خرید لامپ H1

برای  خرید لامپ H1 به این نکات توجه کنید

  • ولتاژ لامپ: ولتاژ لامپ باید با ولتاژ چراغ خودرو مطابقت داشته باشد.
  • واتاژ لامپ: واتاژ لامپ باید با واتاژ چراغ خودرو مطابقت داشته باشد.
  • نوع لامپ: نوع لامپ باید با نوع چراغ خودرو مطابقت داشته باشد.
  • کیفیت لامپ: لامپ باید از کیفیت خوبی برخوردار باشد تا عمر طولانی داشته باشد.

اگر می خواهید  لامپ خودروی خود را تعویض کنید، حتماً کار تعویض را به افراد کارشناس بسپارید، این کار به این دلیل انجام می شود که در هنگام نصب به لامپ آسیب جدی وارد نشود تا مدت زمان کارایی آن کاهش پیدا نکند. قیمت لامپ H1 فیلیپس بسیار معقول بوده که همه صاحبان خودرو می توانند آن را تهیه کنند.

برای خرید عمده لامپ H1 فیلیپس به سایت تاپیک کالا مراجعه کنید.

 

  • 55,000 تومان

طراحی سایت : ره وب

09128882740