لامپ فندقي سراميكي


لامپ فندقي سراميكی

با توجه به اینکه همه صاحبان خودرو برای افزایش و بهبود وسعت دیدشان هنگام رانندگی به لامپ های چراغ جلو نیاز دارند، لذا باید از لامپ هایی استفاده کنند که امتحان‌شان را پس داده و برای مدت زمان زیادی عملکرد مناسبی از خود نشان داده‌اند. یکی از برندهایی که مدل های مختلفی از لامپ خودرو را به بازار عرضه کرده است استارلایت است و مدل لامپ فندقي سراميكي این برند یکی از خوب‌های این برند می باشد.

از ویژگی های لامپ فندقي سراميكي مدت زمان کارآیی آن محسوب می شود که در حدود 3 هزار ساعت خواهد بود. این لامپ در مواقعی که دید مناسبی در جاده ها ندارید، می تواند بسیار کمک کننده باشد. در نظر بگیرید که لامپ فندقي سراميكي استارلایت با توان 100 وات و ولتاژ 12 ولت برای اکثر خودروها مانند پراید، پرشیا، پژو 207 و غیره مناسب می باشد.
گفتنی است که وجود لامپ های تقلبی این برند در بازار کار را برای خرید صاحبان خودرو سخت کرده است، لذا توصیه می کنیم که حتماً از مراکز مجاز و فروشگاه های لوازم یدکی معتبر اقدام به خرید این لامپ کنید. معمولاً قیمت فروش این لامپ در حدود 3 هزار تومان است که نشان می دهد که خرید آن از لحاظ هزینه نیز کاملاً بصرفه خواهد بود.

برای خرید عمده لامپ فندقي سراميكي به سایت تاپیک کالا مراجعه کنید.

  • 12,000 تومان

طراحی سایت : ره وب

09128882740