لامپ H4سه خار


 لامپ H4سه خار 


استار لایت از جمله مارک های معروف تولید کننده انواع لامپ خودرو است که در بازار کمتر رقیبی را پیش روی خود می بیند. با توجه به اینکه این مارک مدل های مختلفی را به بازار عرضه می کند، صاحبان خودرو می توانند هر مدل را که احتیاج دارند، خریداری نمایند.

یکی از انواع لامپ استار لایت که فروش زیادی دارد، لامپ H4سه خار است. این لامپ با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی ساخته شده است و طول عمر طولانی آن یکی از مزیت های استفاده از آن می باشد. گفته می شود که حداکثر عمر این لامپ در حدود 3500 ساعت است.
این لامپ هالوژنی با توان 130 و آمپر 10 اهم و با دارا بودن کنتاک بالای 130 وات و کنتاک پایین 900 وات در گروه لامپ های استار لایت به یکی از بهترین لامپ‌ها تبدیل شده است. حال اگر می خواهید از این لامپ خرید کنید، توصیه تاپیک کالا به شما این است که به سایت هایی مراجعه کنید که تضمین کننده کیفیت لامپ هستند.

در نظر داشته باشید که تاپیک کالا می تواند این موضوع را کاملاً تضمین کند و با فروش لامپ H4سه خار استار لایت  با قیمت بسیار مناسب این کار را استارت زده است. از مزیت های دیگر فوق العاده این لامپ می توان به پرتاب قدرتمند نور آن اشاره کرد. ناگفته نماند که از این لامپ می توان برای بسیاری از خودروها در چراغ خطر و چراغ مه شکن نیز استفاده کرد.

 

  • 95,000 تومان

طراحی سایت : ره وب

09128882740