نخ پنچری بلند NGCT


 نخ پنچری بلند NGCT 

از جمله وسایل کاربردی برای خودروها که مطمئناً در شرایط خاص برای همه رانندگان به یک نیاز اساسی تبدیل می شود، لوازم پنچری خودرو و نخ پنجری بلند سی جی ان تی است.

در واقع نمی توان گفت که خودروها از خطر پنچر شدن در امان هستند و به هزاران علت ممکن است به این مشکل دچار شوند. به هر حال یک راننده باید برای این گونه مواقع راه حل های خوبی داشته باشد و همیشه  مجهز به تجهیزات اولیه  باشد.

استفاده از نخ پنجری بلند که در فروشگاه های لوازم یدکی به وفور یافت می شود یکی از مواردی است که هنگام پنچر شدن خودرو کارآیی اساسی از خود نشان می دهد. تاپیک کالا این محصول را با کیفیت بسیار عالی موجود کرده است تا صاحبان خودرو در موارد ضروری بتوانند از آن استفاده کنند. همانطور که می دانید از نخ پنجری بلند برای رفع و رجوع کردن سوراخ لاستیک تیوپلس در خودروهای سواری استفاده می شود.

در حال حاضر قیمت این محصول برای رانندگان عزیزی که قصد دارند نخ پنجری بلند را از طریق سایت اینترنتی تاپیک کالا خریداری کنند،با تخفيف مي‌باشد. در نظر داشته باشید که به محض ثبت سفارش، همکاران ما در بخش بسته بندی و ارسال دست به کار شده و در کمترین مدت زمان، اقدام به ارسال بسته ثبت شده شما عزیزان خواهند کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر نخ پنچری بلند NGCT اینجا کلیک کنید.

  • 115,000 تومان

محصولات مرتبط

طراحی سایت : ره وب

09128882740