نخ پنچری تیوبلس


نخ پنچری تیوبلس

نخ پنجری از وسایل مورد نیاز برای همه خودروها خواهد بود. به این دلیل که هر لحظه ممکن است که بر اثر رخ دادن یک اتفاق، لاستیک خودرو دچار پنچری شود. در زمان پنچرگیری به لوازم مختلفی نیاز است که یکی از مهمترین آنها نخ پنجری خواهد بود. برای استفاده از نخ پنجری باید بررسی کنید که چه نوع آن را نیاز خواهید داشت چرا که هم می توان از نخ پنجری کوتاه و یا بلند استفاده کرد.

در فروشگاه تاپیک کالا محصولات متنوعی در خصوص لوازم پنچری موجود شده است که یکی از آنها به نخ پنجری کوتاه NGCT  اختصاص پیدا می کند. با توجه به اینکه این محصول با قیمت بسیار خوبی عرضه می شود، مشتریان زیادی دارد. به شما رانندگان عزیز توصیه می کنیم که حتماً از این وسیله کاربردی در خودروی خود داشته باشید تا در مواقع ضروری بتوانید از آن استفاده کنید.

خرید برند ان سی جی تی برای نخ پنجری می تواند یک انتخاب عالی برای این وسیله کاربردی باشد. برای ثبت سفارش این محصول کافی است که بر روی خرید محصول کلیک کنید و مشخصات خود را به ثبت برسانید. در نظر داشته باشید که اگر خرید های پی در پی از این محصول داشته باشید، دست ما برای ارائه تخفیف بیشتر به شما رانندگان عزیز باز خواهد بود.
برای کسب اطلاعات بیشتر نخ پنچری تیوبلس اینجا کلیک کنید.

  • 90,000 تومان
محصولات مرتبط

طراحی سایت : ره وب

09128882740