نخ پنچری کوتاه تایگر


 نخ پنچری کوتاه تایگر

نخ پنچری کوتاه تایگر از جمله وسایل ضروری برای خودروها محسوب می شود که در موارد  پنچرگیری لاستیک خودرو  مورد استفاده قرار می گیرد. این نخ پنچرگیری  برای لاستیک های تیوبلس بوده و از خصوصیات این برند بسیار معروف این است که  نخ پنچری کوتاه  دارای دو ابزار است که یکی از آنها برای پاکسازی محل سوراخ لاستیک و ابزار بعدی نخ پنچری به جهت گرفتن سوراخ لاستیک می باشد. از ویژگی های ظاهری نخ پنچری کوتاه تایگر نیز می توان به درازای آن تا 20 سانتی متر اشاره کرد.

در نظر داشته باشید که استفاده از این نوع از لوازم پنچری خودرو یعنی نخ بدون هیچ گونه نیازی به جک و زاپاس خواهد بود. انواع و اقسام نخ پنچری کوتاه تایگر را می توانید در فروشگاه های مختلف پیدا و خریداری کنید اما ویژگی که سایت فروشگاهی تاپیک کالا را به یکی از بهترین فروشگاه های لوازم یدک خودرو تبدیل کرده است، قیمت های بسیار مناسب اجناس است که معمولاً با چندین درصد تخفیف برای فروش قرار داده می شوند.

در خصوص نخ پنچری کوتاه تایگر نیز این موضوع صدق می کند و فروش نخ پنچری ، قیمت نخ پنچرگیری تیوبلس برای رانندگان عزیز بسیار مناسب می‌باشد. در نظر داشته باشید که پس از ثبت سفارش همکاران ما در بخش بسته بندی و ارسال محصول، وارد عمل می شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر نخ پنچری اینجا کلیک کنید.

  • 85,000 تومان

محصولات مرتبط

طراحی سایت : ره وب

09128882740