ادینول


 ادینول 

شرکت ادینول ساخت کشور آلمان ‌جزو بهترین تولید کننده‌ها در صنعت روانکاری به حساب می‌آید که جز کشورهای صادر کننده در دنیا به شمار می‌آید .

شرکت ادینول از بزرگترین کارخانه های تولید کننده انواع روغن ( روان‌سازهای کاملاً درجه یک و تخصصی) می‌باشد که با استفاده از بهترین و به‌روزترین تکنولوژی، روان‌سازهایی با بهترین کیفیت را به بازار عرضه می‌کند. این شرکت که یک شرکت آلمانی می‌باشد کار خود را از سال 1936 آغاز کرده است. از انواع محصولات شرکت ادینول می‌توان به محصولاتی همچون  روغن گیربکس ادینول  یا انواع روغن موتورها اشاره کرد. با توجه به اینکه شرکت ادینول به جز آلمان در هیچ کشوری خط تولیدی ندارد، تمامی محصولات صادراتی آن به کشورهای مختلف از جمله ایران، کاملاً با بسته بندی خود ِ شرکت ادینول انجام می‌شود.

همانطور که می دانید گیربکس یکی از اجزای ماشین تلقی می‌شود که به روغن های مخصوص نیاز دارد. لذا روغن گیربکس ادینول با ویژگی هایی همچون سطح پوشش بسیار خوب، حفظ قابلیت‌ها در هوای سرد، بهتر کردن شرایط تعویض دنده، بهبود کارایی خودرو در ترافیک‌های شهری و مقاومت در برابر اکسید شدن سریع، به یکی از بهترین روغن گیربکس های دنیا تبدیل شده است. این محصول با قیمت بسیار خوب نیز عرضه می‌شود که مورد توجه بسیاری از صاحبان خودرو قرار گرفته است.

برای کسب اطلاعات بیشتر روغن ادینول اینجا کلیک کنید.

  • 0 تومان

محصولات مرتبط

طراحی سایت : ره وب

09128882740