روغن گیربکس آترود 85w140


 

تاپیک کالا پشت کالاهای خود ایستاده ! روغن گیربکس آترود 85W140 را از تاپیک کالا بخواهید!

روغن گیربکس یک روغن مصنوعی است که برای استفاده در گیربکس های سنگین و ایستاده خودروها طراحی شده است. این روغن به دلیل ویژگی هایی مانند پایداری در برابر حرارت، پایداری در برابر فشار و سایش، مقاومت در برابر خوردگی و خوردگی، و کاهش صدای گیربکس، مناسب برای استفاده در شرایط سخت و نیازمند تحمل بارهای سنگین است. همچنین، استفاده از این روغن منجر به افزایش عمر مفید گیربکس خودرو شما و کاهش هزینه تعمیرات و نگهداری در آینده خواهد شد.


روغن گیربکس آترود 85W140 از روغن پارافینی بسیار مرغوب با شاخص گرانروی بالا و مواد افزودنیEP جهت تحمل فشار در شرایط سنگین تهیه می شود  وجود موارد EP سبب افزایش مقاومت روغن در برابر تنش های زیاد، بار ناگهانی و گشتاور بالا شده و علاوه بر گیربکس خودروهای سبک و سنگین، در جعبه دنده های هیپوئیدی و حلزونی نیز قابل استفاده است.این محصول دارای استاندارد GL5 از انجمن نفت آمریکا بوده و در گرید 85W140 تولید می گردد و در فروشگاه تاپیک کالا موجود است شما می توانید اصل این روغن گیربکس را هم به صورت حضوری و هم آنلاین از تاپیک کالا بخرید.

ما پشت کیفیت محصولات خود ایستاده ایم چون:

  • روغن گیربکس آترود 85W140  را به مشتری عرضه می کنیم که:

  • پایداری شیمیایی و حرارتی عالی در مقابل اکسیداسیون در دمای بالا دارد

  • ضد کف و ضد خوردگی و ضد زنگ است

  • خاصیت تحمل بار و فشار بالا و جلوگیری از خراش و ساییدگی دندانه دنده‌ها دارد.

  • قیمت مناسب دارد.

 

خرید روغن گیربکس آترود 85W140

خرید روغن گیربکس آترود 85W140  دغدغه‌ افرادی است که دارای وسایل نقلیه با کیفیت هستند و قطعا اگر روغن گیربکس از کیفیت مناسب برخوردار نباشد، عملکرد خودرو نیز دچار اختلال خواهد شد. اگر نیاز به روغن گیربکس آترود 85W140 دارید ، به فروشگاه تاپیک کالا سری بزنید که در کنار کیفیت این محصول، از قیمت‌های مناسب نیز برخوردار شوید.

ضمناً توجه داشته باشید که خرید روغن گیربکس آترود 85W140 از طریق فروشگاه‌ آنلاین تاپیک کالا به آدرس topickala.ir  نیز شدنی است و فقط کافی‌ست که با یک کلیک صاحب روغن گیربکس آترود 85W140 مناسب خودرو خود شوید.

 

قیمت روغن گیربکس آترود 85W140 تاپیک کالا

این محصول با استفاده از روغن پایه معدنی و سنتتیک مرغوب و مواد افزودنی مناسب، تهیه می شود. گفتنی است که قیمت روغن گیربکس آترود 85W140  در حال حاضر در فروشگاه‌ تاپیک کالا در حد قابل قبول  و مجاز بوده که رانندگان محترم به راحتی می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

 

 

 

  • 330,000 تومان

طراحی سایت : ره وب

09128882740