اسپری انژکتور شور


 اسپری انژکتور شور 


اگر دارای خودرویی هستید که از موتور انژکتور بهره می برد حتماً با مشکلاتی مانند کثیف شدن و یا رسوب بستن این قطعه مواجه شده اید. اما شاید راه حل مناسبی را برای تمیز کردن بدون دردسر آن پیدا نکرده باشید.

تاپیک کالا در این مطلب قصد دارد یکی از محصولات بسیار خوب برند ورث را معرفی کند تا با استفاده از آن بتوانید بدون کمترین دردسر، انژکتور خودروی خود را تمیز کنید. نام این محصول  اسپری انژکتور شور ورث  است که یک محصول تولیدی کشور آلمان می باشد.

برای استفاده از این مکمل سوخت می توانید این اسپری را با سوخت خودرو ترکیب کرده و بکار بگیرید. معمولاً زمانی از اسپری انژکتور شور ورث استفاده می شود که مصرف سوخت بیش از اندازه بالا رفته باشد یا می توان برای پیشگیری از ایجاد مشکلات جدی در قطعات خودرو از آن بهره برد. از این محصول می توان برای خودروهایی که دارای موتور انژکتور بنزینی هستند استفاده کرد.

روش استفاده از این اسپری به این شکل است که برای حداکثر 30 لیتر بنزین، مقدار 150 میلی لیتر از این محلول کفایت می کند که باید آن را در مخزن بنزین سرازیر کرد. اسپری انژکتور شور ورث آلمان در فروشگاه تاپیک کالا با قیمت مناسب و تضمین کیفیت به فروش می رسد.

برای کسب اطلاعات بیشتر اسپری انژکتور شور اینجا کلیک کنید.

  • 0 تومان

محصولات مرتبط

طراحی سایت : ره وب

09128882740