شوینده مدارسوخت


 شوینده مدارسوخت 

اگر به یک شوینده کاملاً قوی برای سیستم انژکتور خودرویتان نیاز دارید، حتماً از شوینده مدارسوخت پرستون استفاده کنید. این شوینده می تواند سوزن ها و حتی دریچه های ورودی هر انژکتور را به خوبی تمیز کند. در نظر داشته باشید که با تمیز شدن کلیه قطعات انژکتور می توان از کیفیت بالای سیستم سوخت رسانی به خودرو نهایت بهره را برد. از مزیت های قابل توجه استفاده از شوینده مدار سوخت پرستون می توان به افزایش قدرت موتور خودرو اشاره کرد. استفاده از این محصول که با فرمولاسیون فوق العاده ای طراحی شده است این نوید را به شما صاحبان خودرو می دهد که به طور پیوسته از یک انژکتور تمیز بهره مند شوید.

توصیه می کنیم برای اینکه نتیجه بهتری از این محصول بگیرید هنگام تعویض روغن از این تمیز کننده استفاده کنید تا با نتایج دوبرابری روبرو شوید. نحوه استفاده از شوینده مدارسوخت پرستون به این صورت است که می توانید آن را در مخزن بنزین اضافه کنید. اکثر رانندگان هر 7 هزار کیلومتر اقدام به استفاده مجدد از این شوینده مدار سوخت می کنند.

 

تاپیک کالا با تضمین کیفیت این محصول و با ارائه قیمتی مناسبی آن را در اختیار شما عزیزان قرار داده است. دقت کنید که حتماً شوینده مدارسوخت پرستون را از فروشگاه معتبر تهیه کنید تا اسیر اجناس تقلبی نشوید.
 

  • 0 تومان

طراحی سایت : ره وب

09128882740