انژکتور شور و کاربراتور شوی


 انژکتور شور و کاربراتور شوی 


یکی از محصولات بسیار عالی برای تمیز کردن کاربراتور و انژکتور خودرو مربوط به شرکت پرستون است که تولیدی کشور آمریکاست. این اسپری قدرتمند که انژکتور شور و کاربراتور شوی پرستون نام دارد به خوبی می تواند این دو قطعه نام‌برده را در مدت زمان کوتاهی تمیز کند. استفاده از فرمول های نوین در ساخت این محصول سبب افزایش عملکرد آن شده به طوری که اکثر رانندگان ترجیح می دهند تا از این اسپری استفاده کنند. انژکتور شور و کاربراتور شوی پرستون با از بین بردن آلودگی ها موجب افزایش قدرت در موتور خودرو می شود.

بهتر است برای استفاده از اسپری انژکتور شور و کاربراتور شوی پرستون ابتدا خودرو را خاموش کنید و سپس محلول را به درون کاربراتور یا انژکتور اسپری کرده و کمی صبر کنید تا محلول کاملاً داخل این قطعات نفوذ کند. سپس می توانید با یک دستمال کاملاً تمیز داخل آنها را تمیز نمایید. دقت کنید که نباید از این اسپری برای تمیز کردن سیستم های الکتریکی استفاده کرد.

از مزیت های بکارگیری از این محلول می توان به تمیز کردن مجراهای بنزین نیز اشاره کرد. تاپیک کالا با در نظر گرفتن حساسیت قطعه های خودرو این محلول را با کیفیت بسیار بالا و در رنج قیمتی مناسب برای صاحبان خودرو موجود کرده است.
 

  • 0 تومان

طراحی سایت : ره وب

09128882740