انژکتور شوی پرستون


 انژکتور شوی پرستون

همه‌ی صاحبان خودرو به یک انژکتور شوی  قوی نیاز دارند. در بازار برندهای مختلفی از انژکتور شور وجود دارد که تاپیک کالا یکی از بهترین های آن را از برند پرستون می داند. انژکتور زمانی که کاملاً تمیز و پاکیزه باشد، می تواند عملکرد بهتری از خود نشان دهد. لذا اگر احساس می کنید که این قطعه از خودرویتان نیاز به تمیزکاری دارد حتماً از محلول  انژکتور شوی پرستون  استفاده کنید چرا که این محلول می تواند تمام آلودگی های موجود در این قطعه از خودرو را کاملاً از بین ببرد و حتی توانایی ریشه کن کردن رسوبات انژکتور را نیز داراست.

بهترین زمان برای استفاده از انژکتور شوی پرستون وقتی است که قصد دارید روغن خودرو را تعویض کنید. در نظر بگیرید که استفاده از این محلول برای اکثر سیستم های انژکتوری مناسب می باشد و به صورت کلی یک محلول انژکتور شوی برای 90 لیتر بنزین کفایت می کند تا به طور کامل مدار سوخت خودرو را تمیز و پاکیزه کند.

برای استفاده از این محلول می توانید آن را به مخزن بنزین خودرو بیفزائید. کمپانی پرستون از جمله شرکت هایی است که سالهاست در این زمینه مشغول به فعالیت است و تاپیک کالا نیز با توجه به کیفیت انژکتور شوی پرستون آن را با قیمت مناسب موجود کرده است.
 

  • 0 تومان

طراحی سایت : ره وب

09128882740